Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hlavně aby tam nebylo nějaké ňadro!
  • Jistě, pokud se to udělá dobře, nikomu usekané končetiny chybět nebudou, viz třeba Assassin's Creed série. Jenže taky to jde udělat na způsob Force Unleashed, kde se ultimátní porcovací nástroj změnil na kyj z doby kamenné. Snad se autoři přikloní k první variantě.
  • Fakt si najměte korektora. Nedá se to číst. Snad žádný český herní web nenaseká tolik hrubek a překlepů, jako games.cz *7*
  • Mne by teda znizenie obtiaznosti nevadilo :-)
    Je velmi pravdepodobne, ze NG nie je hra pre mna, ale hry s cisto ninjovskou tematikou su dost vzacne a preto nemam velmi na vyber.
    A nehanbim sa priznat, ze NG1 a 2 boli pre mna doslova nehratelne :-(

    Keby tam dali obtiaznost na vyber, tak by podla mna nikomu neuskodili...
    • ales.smutny
      Bude tzv. Hero mód, díky kterému bude Rjú sám uhýbat a tak, prostě právě to snížení obtížnosti pro nováčky a ty, kteří si chtějí spíš užít celý příběh...a nebo nechtějí okousávat páčky:)
  • tenced
    ono by stačilo aby se to dalo dohrát bez vytrhaných vlasů a nervů v kýblu!! ninja gaiden je na psychiku takový tlak !!!
    • Gaiden neni pro lamy ale pro hardcore hrace.
      • tenced
        to je mi fakt uprimne jedno, jestli to chtej ale prodavat za penize, tak by se to melo dat hraat... nebo alespon dat dohrat... protoze si nervy za prachy muzu zprasit i jinak
        • nepřeháněj :)

          je pravda, že jsem NG:Sigma 1 a NG:Sigma 2 dohrál "jen" na normál, ale na Ninja Dog jsem nikdy neklesl :D ... a je to pro mě best rubačka co může být ... kam se hrabe Kratos. Na vyšší obtížnost už je to pak HC :D, ale myslim, že na Ninja Dog by to měl dohrát snad každej ...
    • ales.smutny
      Ale člověk si tak čistí karmu! :) Pravda, nesmí rozbíjet gamepad o zeď a podobně, ale...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit