Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopařeno ale za 3 stovky hrátka herná doba, 2 a pol hodinky...pribeh + anarchy.
    Ale je to krásne spracované :)
    • A bugy sm tam nemal žiadne... nenarazil som na nejaké extrémi akurát slabšia AI
  • Je škoda, že se to nedá kvůli bugům dohrát: https://www.youtube.com/watch?v=ugea3754mTE
  • TheGGG
    Pokud si uchová DLC atmosféru původní hry pak určitě kupuji.
  • Jack1947
    Meli by nejdrive opravit ty zatracené bugy!! a pak udelat DLC ( tech dlc bylo tolik teprve 1pribehove).

    (je to tak spravne? !!"/" *7*
  • prudislav
    Co tak čtu na steamu v diskuzi tak je to opět zabugovaný jako prase
  • MARTASLJ19
    No práve som to dohral a som maximálne spokojný *14* Holt akcia na Steame na Season pass pred nedávnom za 4€. No neber to *1*
    • denis.tongel
      aké by si dal hodnotenie? :)
      • Poslední a zároveň vlastně i první boss fight je pořádně dlouhý a relativně i obtížný, zejména první fáze. Stejně mě to tak trošku zklamalo, protože jsem od toho asi čekal trošku víc, ale to asi zapříčínila úroveň boss fightů v samotné hře, které mě fakt dost bavily. Jsem rád, že tam nezakomponovali systém fightu jako byl v City, i když některé aspekty byly převzány. Ale to je logický.

        Extreme Enviroment Suit je naprosto boží a jediná věc, která mě dost štve je nemožnost a nebo moje neschopnost přijít na to, jak samotnej oblek použít v klasickým story módu.

        /e: Jo, jinak narazil jsem na jeden typ bugu - občas se mi sekl nepřítel tak, že už nešel vyslýchat. Šlo to ale vyřešit relativně jednoduše - restart na nejbližší checkpoint.
      • MARTASLJ19
        Hmm zhodnotiť DLC to nie je zrovna jednoduché. Ja som si kúpil Season Pass v akcií čiže som DLC získal za pár korún a približne tie 2-3 hodiny som si užil. Pre fanúšikov Batmana je to povinnosť a tých to rozhodne nesklame. Motivácia Freeza a všetko okolo sa drží komiksu. Komu sa páčilo Arkham Origins(mne viac než dieli od Rocskteady) tak kúpa DLC nebude krokom vedľa. Ale rozhodne odporúčam počkať na akciu. Ja by som veru 10€ za DLC nedal. Ale to je už na hráčovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit