Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každopádně se mi líbí že tam nejsou permanentní červánky jak v jedničce. To přesvícení nebo co to bylo, bylo fakt hnusný a snažil sme se to modama upravit ale nic moc.
  • Už aby to tady bylo *1*
  • michaliuz18
    blbost, zombici boli v kurze 2014-15 , hentaka beckova hra je dnes kazdemu ukradnuta , 6/10 recenzee
    • V co-opu nam bude vsem ctyrem ukradnute, jak je to ostatnim ukradnute ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Dokud to nevydají na steamu nezájem. :)
    • Souhlasim, neni to otázka zlého DRM ale toho že taky nechci mít X her na X klientech...už takhle mě štve že třeba Division a Far Cry Primal který jsem měl free ke grafice bylo automaticky jen do uPlay a některý hry z Humble Bundle taky. A když má člověk Ubisoft hru na Steamu tak mu to rovnou zapne druhej klient k tomu *11* *11*
      • Jop, pořídil jsem si na steamu Black flag assasina v hezké slevě a taky mě překvapila instalace uplay :-D Chtělo by to nějak sjednotit s férovým zastoupením firem a provozovatele a pohlídat aby si z toho nikdo neudělal monopol... no to je utopie :-D
    • Lukyz
      Říkal jsem si to samé, ale tou cenovkou (749,-) mě celkem nahlodali *1*
      • Já zase nechci řešit, že mám hry úplně všude. :D Farcry nehraju jen kvůli tomu, že už mám pokrk další rádoby cool platformy.
  • Tak cekam jen o trosicku lepsi jednicku. Ta bezela na cryengine a delalo ji dvacet lidi (pro srovnani ceskou perlu Kingdom Come delalo sedmdesat lidi). A zase o tak moc se nezvetsili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit