Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě zaujalo, že se někdo vůbec rozplývá nad tím, že v roce 2017 je ve hře vidět kouř po výstřelu z pistole.........tak snad by to mělo být normální ne? A nebo ta jakože animace u kormidla........možná tak postoj za kormidlem a i kdyby animace, tak snad je jasné, že různě velké postavy stojí u kormidla jinak ne? Za chvíli budeme vývojáře chválit za to, že bude ve hře svítit slunce
  • Co mě zaujalo - "každý dokáže vyrobit výbušninu, ale jen alchymista je dokáže efektivně používat" (rozumněj házet a trefovat se). Solidní nesmysl. Člověk by řekl, že by to mělo být spíš obráceně. Holt Obsidian a jejich naprosto nelogický rpg systém, který začíná už od statů. Chtěli se odlišit od D&D, chtěli být originální, chtěli se honit za nesmyslným balancem, vyvážeností obsahu pro všechny buildy - i ty špatný a dopadlo to takto. Unifikovaný paskvil, který neurazí, ale hloubku mechanik bohužel postrádá...
    • JezboX
      D&D je intuitivní, že i malý dítě za chvíli pochopí jak to funguje. U Pillars mám odehráno cca 20h a pořád tomu nemůžu přijít na chuť. Popravdě ani se moc nesnažím, protože hra zatím není tak těžká abych ty staty musel podrobněji zkoumat.
      • https://m.youtube.com/watch?v=fvyrEhAMUPo

        GDC se Sawyerem, kde vysvětluje, proč to tak udělali. Sám uznává veškerou kritiku, co se týče rozdílu proti D&D, ale holt oni nechtěli, aby byla moc velká propast mezi "zkaženým" buildem a powergame buildem. Pak mu vadilo, že třeba v BG když si věděl, kde najdeš ze začátlu dobré itemy, tak si tam hned šel a byl si moc silný. Prostě, že to nejde vybalancovat. Moment. On si na to někdo v BG stěžoval? Není to náhodou dobrá vlastnost hry, která podporuje znovuhratelnost? Lol. Sakra, já myslel, že pointa powergame je v tom, že tu hru několikrát dohraju, naučím se perfektně, kde co je a jak udělat op buildy a pak to projdu s prstem v nose - to je pointa powergame hraní, kde to vůbec na ty op postavy vybalancovaný být nemusí. Fail...
  • skaven
    ...je to vlastne taka silvestrovska idylka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit