Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Handsome Jack1947
    • Jack1947
      No vidíš umíš být i vtipný. +1 *4*
  • species
    A ja zas pudu proti proudu, ja se na to tesim. Mohl by tam byt jeste nejaky added content, ale klidne bych bral i dlc z dlc z dlc pac je to porad dlc z dlc z dlc z borderlands a jakykoli content z borderlands vitam vsemi 10ti
    • Jack1947
      Ty si rebel "skoro" jak já vždycky proti proudu místních řek. *14* *15*
      • Dogkiller
        Což o to, klidně si říkej rebel... Beztak všichni víme, že jsi obyčejný hňup. *4*
        • V tvým případě bych se moc neozýval, vydlabaná zbytečná gumo.
        • Jack1947
          Ty máýš to štěstí se vždycky nabourat tam kde vůbec nemáš co dělat. Bohužel svoji šanci o mojí náklanost k tobě si promeškal svým humpooláckým / neadekvátním chováním... ale důležité je že si nepřímo přiznal že si trol.

          Co no beztak jsme oba dva trosky, narozdíl od tebe ale nemám proč se navážet do ostatních. Tvé komplexy bych mít nechtěl ale ani mne nezajímaj. Ty si otravný jak Veskoslav... schválně dorážíš.
          Jop species je můj kámoš., tady. deal with it. Mnozí mne zde tak nazvali takže ano rebel asi budu.
          *4*

          Udělám jednu takovou neočekávanou věc, pasivní defenzívu... přestanu na vás reagovat vždyt o co jde. Výkřiky do prázdna zamaskované... v anonymním učtu sry registrovaném.
          Nebo co kdybych, protože je to má jediná obrana ty co otravují rovnou nahlašoval.
          Beztak to oni dělají sami tak proč bych ne i já že. Dneska to bude s varováním příště tě a ostatní... prostě a jednoduše nahlásím. Je to jako ve škole, šikana ... taky se hlásí.
          Nebo hůř Stalking... což je v čr kvalifikováno jako kyberzločin. Takže tak no... nebo si tě zkryju máš taky občas rozumné příspěvky kupodivu ale většina je jen... samé ohrané. Mimochodem, to je tak těžké nereagovat? já můžu přestat... radši i ve vlákně. To je nemoc - nutná reakce i když nebyla mířená na (sebe) .
          • species
            Ja bych si na nej daval bacha kamo, aby ti nezabil psa. Podle tech kecu, nicku, avataru... je to totiz velkej drsnak a hustej minimalne jak plnotucnej jogurt.

            Co ty vis co muze udelat? Treba rekne mame ze na nej byl nekdo na internetu zlej a to uvidis jak to dopadne.

            Zatim je to v klidu, zatim rozhazuje urazky na urovni matersky skolky, ale radsi neprovokovat.
            • Jack1947
              No to nevím no. *7* Pes se drží víc u domu. Hlídá.
            • species
              kocky sou stejne lepsi *3*
            • Jack1947
              Nic se neděje, holt smůla no.

              Zbyl nám už jen kocour... *4*, je to starouš ale furt se drží. ( trochu blázen).
            • Jack1947
              Nic hezkého, chudák dostal rakovinu do nohy. *9* Musel se nechat utratit *13* ... operace nebyla možná.

              To už jsou 2roky...
              • species

                Reakce na příspěvek:

                V tom pripade ma dogkiller sofistikovanejsi metody nez jsem cekal oO

                Jinak sorac, to je nahovno no :/
            • Jack1947
              *15* No, psa už nemáme... pár let. Takže to asi těžko. Hmm to by ještě musel zjistit kde bydlím.

              Prd, je to jen prudič.
              • species

                Reakce na příspěvek:

                No a vis PROC psa uz nemate ? :D
  • DLC PRO DLC toto je revoluce pánové!
  • kolik jsem tomuhle hajzlovi už zacáloval v oživovacích automatech *1*
  • Za kokokota jsem jeste nehrál.
    • Hrajes si na neho kazdy den ,tak nemel *15*
      • Nehrajem, to by som ta musel znat
  • DLC pro DLC? *1*
    • Inception.
  • žádná siréna ani sniper classa (v jedničce i dvojce dohráno za právě tyhle 2) takže pro mě díl o ničem. Navíc nejzajímavější postavou je podělanej uřvanej malej robot jehož nejzábavnější skill build je celej o náhodě a hrabání se v inventáři co teda chápu (mám 7. level takže jen to co jsem viděl v gameplay videích). Jo tak proč nepřidat postavu kterou většina lidí díky 2 nesnáší....
    • species
      Kdyby ti dam dali sirenu a snipera tak zas p*cujes ze jsou tam stejny chary.

      Claptrap ani zdaleka neni nejzabavnejsi, ale co se s tebou o tom bavit ze kdyz si vylezl tak max z heliosu a zbytek si nakoukal na youtube.

      Koukam ze si koukal na youtube i na dvojku pac neznam nikoho kdo by Jacka nenavidel, byl to skvelej antagonista a charakter celkove.

      Co dodat? Ty to radsi nehraj(nekoukej na to na youtubu) cece. *7*
      • jo budu p*čovat že tam daj chary který mě bavily hrát....
        K tomu že ty nikoho neznáš...neznáš asi hodně věcí :)
        1 i 2 jsem dohrál a tohle ještě ne protože mě to přestalo bavit a na videa sem se díval jen abych viděl jak fungují postavy na max levlu a věděl přibližně co hrát.
        Co dotat ? Méně chytrých keců a nekecat lidem do toho co mají hrát.
        *7* *7*
        • species
          Ja ti ale nekecam do toho co mas hrat, pouze kontradiktuju tvuj nazor. Pokud to nezvladnes nemel bys chodit na internetove diskuze.

          Edit - jo jasne "ty to radsi nehraj" vidis, to mi ujelo. Sorac
      • yuri337
        Jack byl jeden z nejlepších záporáků, které jsem kdy viděl.
        • Ano od zaciatku som mal chut ho zabit.
          • tak jsem si konečně na wiki přečetl co byl zač, při hře jsem to skrz to kosení tisíců nepřátel nějak nepostřehnul
    • Díky dvojce ho možná většina lidí nesnáší, jenže díky pre-sequelu vlastně zjistíš, že on jediný byl v podstatě ve hře ten dobrák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit