Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tu se tesim a hodne :) jen se trochu bojim, jestli absenci wiiu ovladace neutrpi i zabavnost.
    • Na druhou stranu... Kdyby chvili pockali a udelali podporu VR bryli, byla by to jina.
  • Může to být zábavný survival horor, ale v konkurenci Dying Light to nevypadá jako žádný zázrak.
    • Dying light je ale jiny zanr.
  • No,bez wiiu ovladace,to bude tuctovka,a o vylepsene grafice bych moc nemluvil,spis o rozliseni.Za 200kc bych to skusil,ale preci jenom bo to delany na wiiu a jeho ovladac.Mam smisene pocity.
    • Souhlas. Take se toho bojim ;-)
    • "Z"kusil od slova Vy"z"koušet. Tady to máš ty lemple.
  • Jack1947
    Supr... prek exkluzivka, mohlo by vyjít i dalších "only " her... přeci jenom Wiiu nechi ale hry bych zahrál *6*
    • jakubc
      Většina by technologicky šla, tohle je jedna z mála her, které nejsou dobrá volba kvůli kvalitnímu použití dotykového displeje, ovšem zase jedna z mála slušných her, které nemá pod palcem Nintendo... MK8, Bayonetta 2 a další super hry by si to zasloužily více, ale to by neprodali už ani kus WiiU.
      • Jack1947
        Já vím jenom tak plácám víš... *3*
  • VortexCZ
    Na Wiiu to mám nahraný asi 70 hodin, ale bez dotykového dispeje to bude o ničem. Nepomůže tomu ani grafika, která je vylepšená jen tak aby se neřeklo a ani pár zbraní na blízko navíc(hmmm, lopata *14* ).
    • No ze by hrani WiiU s dotykovym displejem byla takova pecka to rict nemuzu ale mechanismy ZombiU se mi docela hodne libily.
  • Hru hraju na Wii U, baví mě. Nemyslím si, že tablet je při ní tolik potřeba.
  • MidnighT91
    Věřím tomu že ta hra bude na pc dost dobrá...
    • Jeste aby na pc nebyla dost dobra,kdyz je dobra i na wiiu.No vic jak Batmana na pc uz vic sprznit nejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit