Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odkazovat se na kultovní hry v tomhle případě nechtělo sebedůvěru ale drzost, protože tohle s nima nemá nic společného (sice se to dá zařadit tak nějak mezi strategie a semtam i náznak RPG prvku se najde, ale v obou případech to znamená roztáhnout definici opravdu od obzoru k obzoru). Za tu "poctivou takticko-tahovou RPG hratelnost" by se každá soudná hra styděla, ale na telefonech v záplavě triviálních rádobystrategických hříček dneska projde všechno.

    Ale jako placená reklama článek asi stranický úkol splnil.
  • http://store.steampowered.com/app/250520/
    • Vojta_Ilavsky
      http://www.gog.com/game/underrail
      • Neslo mi tolik o platformu jako spis o hru jako takovou.
  • Znesveceni predlohy.
    Nemluve o tom, ze "tahove rpg" na mobily nemaji s rpg absolutne nic spolecneho a takticky element je bez vyjimek na urovni materske skoly.
    • Vojta_Ilavsky
      Ani bych neřekl, tohle je jedna ze světlých vyjímek.
  • Autorovo nadšení po zhlédnutí videa nesdílim ale námět na hru dobrej tak snad příště.
  • Kdyby to bylo zadarmo, tak klidně, ale platit? Pffffff.
  • Vojta_Ilavsky
    Už delší dobu je i na WP, opravte si to. A světě div se, kompletně zadarmo..
    • Mno podle popisu zdarma 15 misi ze 70, takze asi tak
      • Vojta_Ilavsky
        Ach, příště si to asi přečtu.
        Btw myslel jsem že tam je nějaká sandbox kampaň, ne?
  • „Na mobilní hru to není málo, hráči jsou dnes zvyklí spíše na free to play model s nákupy v aplikaci [...]", chvála bohu, že to není free to play. Já ty mikrotransakce fakt nesnáším. Všemu s mikrotransakcema, kde to byť jen trochu ovlivňuje hru, se obřím obloukem vyhýbám. Model, kde jsou mikrotransakce volitelné a základy hry to neovlivní, jsou v pořádku. Pay to Win budu hejtit nadosmrti!
    • mikrotransakce budou později *1*
  • Chtěl sem to koupit, ale na AppStoru to nevidim... není to omezené jen pro USA? :-/
    • Potvrzuji, v zemi Cesko nedostupne, pouze Amerika... Takze smula, nebo cekat...
  • no z obrázku to na štýl X-com vobec nevyzerá
    • Garden Warfare :(
    • Ono to nevyzerá ani na štýl Metra 2033
      • A jakého Metra myslíš? knihy, hry... ? *10*
        • Paulcz
          atmosférou to je úplně mimo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit