Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dlaha
    Vážně se mi ten styl líbí, není to tradiční pestrobarevný cel-shading, jak ho známe z ostatních her a očividně to sedí.
    Z toho traileru mám trochu pocit, že by se hra mohla celá odehrávat jen ve vzpomínkách Jackieho, který by byl ve skutečnosti celou dobu přibit ke kříži, něco jako Black Ops, ale nápaditější a lepší :) Ale pravděpodobně to zůstane jen u toho pocitu
  • ... prorostlí esencí temnoty, kvůli které nemůže mít sex ... pokud si vzpomínám, tak může ale jenom s podobně posedlíma, jako třeba s jednou policajtkou z komixu, která ho chce přefiknout, ale vejpůl *1*
    • ales.smutny
      No on může mít sex, jen nesmí počít dítě...jinak zemře a Temnota přejde na dítě:) Nu a jak mu je řečeno hned na začátku "znáš skutečně 100% antikoncepci?" :) Nicméně je fakt, že andělé a posedlí jsou přípustní, anžto se nemnoží.
      • Tak tak...
  • Odulin
    Pěkně. To bylo furt strachů, že se změnou stylu grafiky už to nebude ono a kdesi cosi. Prd...hustý to bude....snad *3*
    • Mahcake
      Tady někdo nehrál jedničku jak vidim. *7*
      • mě se taky moc nelíby ten grafický styl nevym proč ale je to tak.
      • Odulin
        Vidíš blbě, protože jedničku jsem dohrál celou a i jsem na ni psal recenzi pro jeden menší webík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit