Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se nemůžu dočkat :). Já nepatřím mezi ty hráče , kteří znají všechny vlastnosti všech jednotek ve hře , ale přesto je Homm 3 můj nejoblíbenější díl. Hlavně kvůli hezké 2D grafice a hudbě. Homm 5 je úžasná hra , jen se mi příliš nelíbila ta komiksová grafika (nic proti ní nemám , třeba takové WoW nebo TF 2 si jinak nedokážu představit) prostě mi to k Heroes nějak nesedí. Hrál jsem demo 6tky a na tu se opravdu těším. *3*
  • Libi, tesim se... zatim jedna z mala serii, ktere se daji hrat cele a porad... jasne nekdy ma clovek vice pripominek, nekdy mene, ale vsechny dily clovek dohral s chuti... Jen tak dal. Zmeny budou doufam k dobremu, zatim to tak vypada...
  • BUde zde moznost cz lokalizace ?
    • BoB.2
      Co tim mysliš hra vychází v češtíně.
  • uz tomu zbejva jen dodelat "online singleplayer"
  • bmarg
    I přes prkené animace, se mi to líbí.... Heroes nikdy nebyly o nějaké realičnosti postav, koncept hry z předešlého dílu koukám je zachován, tak jedním slovem: SUPER!
    Ačkoliv to nebude HOMM2-3, ale co... v každé sériové hře najdete jeden lepší kousek (Hereoes 3) a někdy zase ten horší, nebo úplně špatný (Heroes 4), ale od 5ho dílu se to drží lepšího průměru, což je dobře :))
    • Každý se na to můžeme dívat jinak.Já začal už od jedničky a čtvrtý díl považuju zatím za nejlepší.Je fakt, že nepatřím k harcore hero série, ale pokaždé si rád zahraju.Pětka byla oslavovaná za návrat ke standartu z trojky(Do ted fans považován za nejlepší kousek) a mě přišla nemastná neslaná.
  • skaven123
    priliz mangaoidne to je, a umele, 12r+ *13*
    • Ty jsi asi nehrál pětku..
  • Jak to vypadá s těmi městy? Opravdu neuvidíme žádnou změnu? Mě, kromě samotného hraní bavilo i budování měst.
  • A ta pouhá otázka je tak hloupá a to si na nich vyrostl.
  • Jak to tak sleduju, napadá mě pouze jedna otázka... Co má tohle společeného s Heroes of Might & Magic, na kterých jsem vyrostl?
    • Naprosto všechno. Je tam hrdina s kterým hráč chodí\bojuje po mapě a kterého si leveluje\vylepšuje. Jsou tam tradiční strany, které mají 7 jednotek s možností upgradu. Jsou tam klasické tahové boje. Sbírání surovin a artekfaktů. Grafika je opět malovaná, taková pohádková(byť technicky trochu na horší úrovni).Hrál si někdy vůbec nějaký Heroes? To, že tvůrci přidali nějaké novinky(hrad,mnoho dovednostích stromů, jednotky jsou rozděleny na 3 úrovně podle jejich síly,omezení surovin,speciální schopnost každé strany použitelná v boji,skvělý nápad s nemožností kradení dolů)je přece pochopitelné. Vždyť je to už 6tý díl. Které vývojářské studio chce dělat plagiáty starých dílů? Asi jen to, které dělá nový díl Call of Duty. Kdo chce další "trojku"pouze v lepší grafice a s novým příběhem? Asi jen zabedněnec.
      • No a právě proto nechápu, proč se zavrhuje čtvrtý díl série(?)Taky to nebyl plagiát trojky.Za to pětka, která herně navazovala identicky na trojku, byla vychvalována k návratu ke kořenům.Ted jsou změny zase na místě?Nějak mi to hlava nebere...
        • Neni změna jako změna. Heroes 4 nebyli špatný, ale 5tky byly o dost lepší.
      • Cahir
        souhlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit