Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divotvurce
    Tak na tohle se opravdu těším. Okruhových závodů bude asi dost, ale nevíte někdo v jaké míře budou zastoupeny offroadové závody? Dost bych přivítal závody CORR a Baja 1000, v podstatě cokoliv ze SCORE International.
    • Mno je tam skupinka hodne platicich co lobuji za rallye. Tak doufam ze se alespon dockame toho.
  • Je to hrané na gamepadu = simulace se nekoná.
    • Tos poznal jak?
      • Třeba podle nastavených otáček volantu, podle toho jak s tím cuká (pokud to není játro se zapnutými pomocníky, jinak by tímhle stylem skončil tak maximálně v hodinách), zkrátka tam chybějí malé korekce směru = gamepad.
        • Suhlasim ti ktori si myslia ze budu hrat simulatory na gamepade tak su blbci na velkom omyle .. preco si nekupia volant?
        • Doporucuju to na gamepadu vyzkouset. Myslim ze pohoris.
          • Jde mi hlavně o slovo simulátor - simulátor by měl být vyvíjen v prvé řadě na VOLANT a ne na GAMEPAD, potom nejde o simulaci, neboť se musí jízdní model přizpůsobit právě gamepadu. Tzn. že už nejde o simulaci ale jen hru se závodní tematikou. Dneska se každý ohání realistickými simulátory ale kromě pár vyjímek (DCS, LFS, iRacing a pod.) je to jen mediální masáž ale skutečný realistický fyzikální model nikde.
            • Tak to jsem jedině rád, pořádný simulátor tu už dlouho nebyl! Jen mne vystrašilo to video, neboť se na pořádný simulátor s mojí G25 už nějakou dobu těším :) Asi abych začal pracovat na těch vylepšeních volantu a pedálů co jsem si naplánoval :) V iRacingu mi docela vadili někteří laggeři a čekání na další session, raději bych nějakou krabicovku...
            • Tahle hra je ve vyvoji maximalne 4 mesice a do poradny simulace ma jeste daleko . Da se v klidu hrat i na klavesnici , gamepadu , ale nikdy s temahle zarizenima nebudes tak rychlej jako na volantu . Po poslednim updatu muzu s klidem rict , ze tahle hra uz v soucasny verzi je na stejny , neli lepsi urovni nez tebou uvedeny simulatory . Simi hraju uz vice nez 10 let a najezdino mam uz tisice hodin na vsem moznym TOCA 2 , GPL , GTR2 , rFactor , GTL , ale tahle hra jde daleko dal co se tyce citeni auta a celkove fyziky .
  • Krtecek-GT
    Původně jsem myslel , že ruce na volantu nejsou schválně, než že by nebyli dodělané. I třeba v Dirt 3 jdou ruce vypnout a to má k simulaci celkem daleko...
  • Lawliet
    To pak to seednu.. *1*
  • Pan_Klobouk
    Kdybych nevedel, ze je na videu trat Northampton reknu, ze je na videu trat Silverstone. ;D Holt asi licence, no... jen by to meli rict taky grafikum. Jinak proste Shift 3, tentokrat uz bez EA.
    • Mno minimalne by to nemela byt takova arkada.
      • Pan_Klobouk
        Rad bych tomu veril, ale (alfu jsem nezkousel) z videi to zatim vypada na stejnou Shift fyziku, kdy auto projizdi zatacky bokem a i na rovinkach divne plave. Jedine zase pockat na nejaky Sharp tyres mod. :)
        • Jizdny model se od shiftu dost zasadne lisi a vzhledem k tomu ze podpora pro tenhle projekt je spis od lidi co chteji simulaci tak bych se jizdniho modelu opravdu tak nebal.
          • Pan_Klobouk
            Jj, soudim jen podle videa a podle videa se to absolutne soudit neda. ;) Navic je to taky kus od kusu, nektery auta se zdaly plovaci, jiny byly v pohode.

            Na druhou stranu presne, tohle je projekt od zavodniku pro zavodniky, ted uz bez zlych EA za zady, takze by to melo byt odladene a k maximalni spokojenosti vsech. BTW je mozne to legalne vyzkouset, aniz bych se "jakoze" nepodilel na vyvoji, nebyl akcionar, clen tymu atd. ?
            • Protoze ty se fyzika muze na mesic az dva starem buildu zasadne lisit od toho co mas ve hre prave ted? Co jsem cetl tak by nedavno update ktery pry fyziku dost poupravil (reakce na to byly veskrze rozporuplne jak uz to na internetech byva :D). Coz je ale hlavni vyhoda toho jak CARS funguji - clovek se vetsinou docka reakce od lidi kteri na hre opravdu pracuji a ti mu alespon davaji pocit ze mu naslouchaji. To je pro me proste zcela zasadni.
            • Pan_Klobouk
              montatatana: Prave proto se ptam. :) Jedna z hlavnich prednosti sponzoringu = pravidelny prisun aktualnich buildu hry, pokud jsem to dobre pochopil. Nicmene proc nedat vsem vahavcum k dispozici jednu trat a jedno auto k vyzkouseni, coby takove provizorni pre-demo? Klidne na 1-2 mesice starem kodu?
              Navic hodne z reakci k CARS se nese prave v duchu "zase to klouze" nebo "vypada to paradne, moc se tesim, ale asi budu muset upgradovat". I tohle by pripadne pre-demo mohlo eliminovat. Jestli ses spolu-vyvojar ;) muzes to nadhodit. ;D
            • Pravidelne mesicni buildy dostanes za 10 euro. Jediny jak ja jsem prispel na vyvoj krome nejakeho penizku bylo ze jsem zadal mapu drahy do hudu :D O jinych moznostech nevim.
            • montatatana
              Legalne samozrejme ne. Proc by to poskytovali na vyzkouseni zdarma, kdyz je to jedna z hlavnich prednosti sponzoringu? :)
        • Tak si to zkus. To co pises totiz neni vubec pravda. Nebo alespon kdyz jsem jeste zkousel pravidelne tydenni buildy tak to nebyla pravda. Nic nikde neplavalo a zatacky bokem rozhodne projizdet nemuzes.
          • Tak to sa mylis ked si myslis ze v shift neplavali auta ! nesedeli na ceste tak jak maju v tej fyzike je nieco blbe
  • montatatana
    Ty ruce tam byly i predtim. Jen se v menu daji vypnout a v predchozich videiich byly vypnute :)
    • ne ty ruce pribyly skutecne az ted - v options byla moznost ON/OFF uz predtim, ale animace a model ridice se pridaly az minuly tyden, takze ta polozka v menu ma ted konecne smysl
  • Mě se to líbí, přijde mi to dost podařený. Graficky perfektní, nemohu se dočkat vydání.
    • jj a o to de u "Community Assisted Racing SIMulator" predevsim...
  • Mechwarrior_bw
    neviem si zvyknúť na tú reklamu, vždy keď sa tam objavý mám pocit akoby som sa omylom napojil na webkameru nejakého úchyla :-)
    • Popravdě jsem měl stejný pocit, když jsem to viděl poprvé :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit