Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "V Zoo Tycoon osobně nakrmíte žirafu a umyjete slona", to jsem si vždycky strašně přál... *15*
    • Tak pro mne by to asi taky nebylo, ale na druhou stranu si nemyslim, ze by to chteli prodat primo me... spis by radi, abych to koupil dcerce. A uprimne si myslim, ze by byla na vetvi. Nejakou dobu. Trvanlivost se odhadnout neda, nevim o tom nic a deti jsou v tomhle vcelku nepredvidatelny.
  • XXDarthVaderXX
    Zvířátka *14* *14*
    • Whoossain
      Od Darth Vadera to zní celkem strašidelně...
  • starej dobrej Zoo Tycoon....
  • Veskoslav
    Mohl by udělat někdo předělávku Dino Island. To byla snad jediná hra z tohoto žánru, která mě bavila. Jinak mě "Tycoon" hry nějak míjejí.
    • Trisska
      Ale nepovídej... Já mám pětiletýho bratránka a ten je též úplnej blázínek do dinosaurů. Určitě byste si měli spolu hodně co říct. *4*
      • Veskoslav
        Jistě by jsme se shodli, jak jsi otravná blbka:) To podle mě ví už v těch 5 letech;)
        • ne blbka, blb
  • líbí se mi to, kdybych mel dite hned bych mu to koupil
    • Trisska
      Tak to si řek moc pěkně. Je vidět že víš jak se o svý dítě postarat a jakej typ hry mu doporučit. Určitě z tebe jednou bude dobrej táta. *4*
      • Proč tu proboha chodíš!?!
  • Amylee.Anderson
    Umyjeme slona? https://pbs.twimg.com/media/BSLvrFgCAAEvm6S.jpg :D
    • To ale abys koupila nejaky prumyslovy baleni Jaru. 50litru aspon.
  • Ve kterem tycoonu/sim safari/necem takovem slo zanedbat udrzbu parku tak moc, ze ploty uz nedokazaly zadrzet drave selmy a ty tak vbehly mezi vydesene navstevniky? Hhehehe... good times...
    • Sim Ant
  • Konečně ten zoo tycon tak moc zjednodušili ,že je to hratelný i pro zdejší čtenáře. *6*
    • to neni poprve, co se za mne nekdo vydava.
      • Veskoslav
        Udělej si registraci;) Je to sice pro někoho otravné. Ale tvůj styl je nezaměnitelný.
    • Veskoslav
      Joe nikdy nepíše s diakritikou;) Ale je vidět, že ty a tvůj další pseudonick marty jste se virtuálně udělali, jak jste to místní komunitě "natřeli", ale měli by jste si už sbalit věci, zítra je zase škola a v 8:00 už musíš sedět v lavici, ať nedostaneš černý puntík:)
    • Přesně, dát zdejšímu čtenáři do ruky jedničku, tak zbankrotuje do deseti minut i s maximální půjčkou... ale co, teď mají 3D rotující kameru a můžou si zblízka prohlížet zvířátka, zoufalci :)
    • Skoda ze to neni jeste porad dost zjednoduseny pro nektery prispevatele do diskuze :D
  • Kr.Pa
    Zoo tycoon je jedna z posledních her, které dělá dobré jméno Tycoon hrám.
    • Radši zkus open transport tycoon a vytře ti zrak, kam až to komunita dotáhla. Sám jsem hrával stary TT(D) hodně (jedna z mých prvních her) a byl jsem hodně překvapen jak to vyladili. Už nějakou dobu jedou dokonce v 32 bit grafice nemluvě o tom, kam se dostali s možnostmi směrování strojů a možností stavět komplikovanější tratě díky různým semaforům či stavědlům. Lze dávat i way-pointy silničním vozidlům a hlavně to nejotravnější - výměna strojů za nové lze elegantně provést plošně a nemusíte nahánět vše ručně do depa a klikat jak šílenci.
      • Kr.Pa
        Tak ty super a pro me oblibene tycoony jsou: OTTD, RolerC tycoon 1, Zoo tycon 1 no a vlastne i theme park a theme hospital.
    • Myslíš jen první díl doufám ;)
  • To je naprostá paráda pro děti na kinect, ale lepší si je zajet do opravdové zoo :D
    • Asi by bylo dost náročny, jezdit každej den do opravdové Zoo.
      • Nerejpej víš jak jsem to myslel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit