Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Legracni zbroj blondateho pana. Monumentalni narameniky jako z Warhammeru, ale odhaluje holy hrudnik skoro az ke konci hrudni kosti, krasne by se nechal promachnout kladivem a pak akorat zapichnout primym bodem pod krk.

    Toho epickeho dabingu je skoda.

    Dotaz na znalce universa: toto se odehrava pred WoW, nebo behem? Moznost po je predpokladam absurdni.

    • Corvus

      Yurax řešící absurditu zbroje ve hře z roku 2002. - 19.12.2019



      LOL

      • Zbroj není lithiová baterie nebo loď starship, kteréžto věci jsou furt ve vývoji. Zbroje byly ustáleny již stovky let nazad.

    • Derp_1337

      LOL

      Na tohle nepotřebuješ znalce univerza, každý, kdo to trochu hrál, ví, že WoW navazuje přesně tam, kde W3 (a W3:FT) skončil.


      Akurát občas člověk narazí na odchylky, kdy WoW nenavázalo úplně přesně. Zpočátku WoW přesně navázalo na děj, ale pak scénaristům začali docházet nápady, a tak začali vymýšlet "drobné změny". A tak došlo k tomu, že dávno mrtvé postavy ve W3 se najednou začali objevovat živé ve WoW. Markeťáci Blizzardu by ti řekli, že něčím ty datadisky prostě zaplnit musí... 😐

  • dworkin

    Zase práce?

    • Artos

      Vy že jste můj král? Vás teda volit nebudu!

  • TheGGG

    toto jsem hrál asi hodinu (tedy nejvíc času co jsem zabil ve hře od blizzardu) a muselo to z disku... otřesný český dabing byla jen kapka v moři... navíc  v tom roce vyšlo Age of Mythology a tak jsem na W3 rychle a s chutí zapoměl... tolik  k mým zkušenostem s touto hrou

    • Urcite ta potesi sprava, ze ten "ostrasny" cesky dabing tam nebude. Napriek tomu, ze hra letela z disku tak mas stale potrebu nam o tom hovorit a komentovat kazdu novinku.

    • A z nebe sestoupila velká kovová ruka a vybrala mne. 😂

  • TIRsk

    A to najpodstatnejsie (pre mna) v clanku nie je spomenute.

    Vsetky vytvorene mody, mapy v klasickom Warcraft 3.

    Sa budu dat hrat aj v novom W3 Reforget 

    • owny

      jsem zvědavý, jestli půjde DOTA

      • Derp_1337

        Asi jsi myslel DotA. (Původně to byl acronym pro Defense of the Ancients, ale pak kvůli právnickým sporům se druhý díl pojmenoval prostě DOTA 2)


        Netuším jestli to bude fungovat, DotA si půjčila většinu assetů z W3, ale něco si tam přidali sami vývojáři v editoru. Kdo ví, jestli se ty modely načtou správně.

      • PatchmaN

        Mám předběžný přístup a zkoušel jsem třeba Castle Fight, přetažený přímo z Warcraft složky co mám na disku a normálně to fungovalo v Reforge i v mulťáku. Problém je prý akorát, pokud má mapa vlastní importované modely.

  • lito

    těším se. Mohli by to hodit i na konzole.

    • Artos

      🤮🤮🤮

      • lito

        proč? nechceš, aby to hrálo více lidí? 

        • Derp_1337

          Třeba narážel na to, že strategie nejsou na konzolích moc úspěšné. Konzolisti mají radši jednodušší žánry.

  • Naprostý souhlas. 

    W3 jsem svého času hrál pořád. Měl jsem koupený origoš. Nejspíš si koupím i Reforged, ale absence českého dabingu mě mrzí hodně. Dodával skvělou atmosféru :) Každá postava / rasa byla unikátně namluvená tak, že to vypadalo jak kdyby někde opravdu tenhle svět existoval :)

    "Za krále ličů" :) ...

    Už jen kvůli tomu si radši zahraju kampaň v původním W3 CZ. Novou bych si koupil jen kvůli multiplayeru :) 

    • za kladivo z houby

    • Derp_1337

      No zrovna dabing Warcraft 3 bych tolik nechválil. Pár jednotek bylo fakt dobře nadabovaných (třeba Sorceress/Čarodějka) ale jiné byly zase katastrofální (Arthas!!).

      V té době kdy to vyšlo jsme tu hru rozebírali s kamarády a naše skupina se rozdělila na 2 tábory: jeden si Arthase oblíbil, druhý Arthase nesnášel. Nakonec jsme zjistili, že lidé, co měli rádi Arthase, to hráli v původní angličtině, zatímco druhá skupina to hrála v českém dabingu.

      Poté, co jsem dohrál kampaň 2x (jednou v češtině, podruhé v angličtině), tak můžu říct, že angličtina celkově působí lépe. Pokud člověk rozumí anglicky, tak vůbec není co řešit.

      • JohnyTheZik

        Arthas byl skvelej a mel tam par vybornejch hlasek (napr. pri zabiti otce tam ma jednu vetu navic). Zbytecny skatulkovani, vetsinou to budou mit lidi radi podle toho, jak to hrali poprvy.

        Ja to miloval, eng dabing mi rozhodne nevadi, ale ten ceskej mel svy kouzlo.

      • Meow

        Ne, čeština je lepší. 

  • Artos

    Ten českej dabing mě celkem štve, ale tak...třeba to tam někdo vmóduje...;-)

    • Český dabing mi fakt lezl na nervy..

      • to jako proč? on nešel zvolit anglický?

      • Artos

        Já ho miluju dodnes...v 99% her/seriálů/filmů mám raději AJ, ale u W3 je ten dabing fakt super ;-)

        • CRYPT

          Snazim se vzpomenout u ktere hry jsem mel zapnut cz dabing (a ze jich moc nebylo), protoze vzdy jsem daval prednost originalnimu zneni s cz titulky. Tak samozrejme Mafia 1 - srdcovka (Mafia 2, no rekneme, ze Joe byl super, ale jinak...) a Robin Hood Legenda Sherwoodu <3


          Ted jsem ten Warcraft 3 poslouchal na YouTube, ono v te dobe to mohlo mit urcite sve kouzlo, ale radeji bych asi preferoval anglicky dabing :)

        • "Spáč se probudil".. 😉

          Chápu tě - nejsi určitě sám, pro koho je český dabing ve W3 srdcovka..

          Jsem asi divný případ, ale třeba i Mafii jsem hrál v angličtině, pač ten český dabing mi přišel prostě takový divný a nějak mi to nesedlo..

          • Duncan66

            Jsem na tom uplne stejne. Mafie v anglictine.  W3 a napr. i  CoH mam koupene CZ verze, ale pouzivam je jen pro zadani klice a jinak hru instaluju z anglickeho CD/DVD, protoze mi CZ dabing vubec nesednul a navic treba v CoH se CZ lokalizaci zmenilo i ovladani pomoci klavec podle ceskych nazvu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit