Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni, dá se v CS GO nastavit classic mod, kde bude hráčů alespoň 10v10? Ještě to koupený nemám, ale zatím jsem viděl jen 5v5 a to by mě moc nebavilo...díky za odpovědi!!
  • S Valve je to jako s nadrženou holkou, která vám ráda dělá pomyšlení a stejně jako ona víte, že vám nakonec dá, jen to zdržuje.

    Tak nám sakra už přiznejte ten Half Life 3 - stejně nám ho nakonec dáte :)
    • Nejvíc se mi na Valve líbí to, že se na ně nedá zapomenout. :-) :-P
  • Ta reklama na napoj cilici na mladou generaci hracu, tim si snad nemohou nechat vymyt mozky ani oni. Az me urazi, jak je primitivni a hloupa.
    • No je to hovadina, doma u PC piju normálně vodu z vodovodu a energetický nápoj si dělám na vyjížďku na kole. Nevidím jediný důvod chlemtat ty s*ačky z plechovek u PC a být pak z toho obézní.
      • Ja piju vodu na kole i doma, na zizen je to nejlepsi.
    • Navíc Big Shock je hnusná srač*a - hráči pijí Monster :)
      • Monster je hnusná srač*a - hráči pijí (doplňte název) :)
    • Kez jim za tohle uhnijou zadnice.
      Fakt trochu moc..
      Dalsiho podobnyho uletu se doufam nedockame - za neco podobnyho by se museli stydet i na nove
  • Co je kua Kůtik?
    • Slovensky koutek?
    • So je sakra "kua"?
      • Ty.
  • Přeju to Na´Vi ! Pro mě jsou nejcharismatičtější tým *15*
    • Skoda ze LightOfHeaven uz nehra (alebo aspon zatial), dufam, ze do Internationalu sa vrati.

      Ale aj ja celkom prajem Na'Vi (zda sa, ze cely zapad. Ked som pozeral stary international, tak trochu mi vadilo, ze boli komentatori neobjektivni a v kuse nadrzali Na'Vi, ale tak je to pochopitelne), paci sa mi na nich, ze su taki recesisticki a casto sa vytasia s niecim neoocakavanym a potom tu je este Dendi, haha. Nech vyhra ten najlepsi.
      • JohnyTheZik
        jedine No Tidehunter! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit