Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short

    Stalo se presne to, co jsem predpokladal, Steam tak trochu kolaboval. Nicmene po padesati minutach boje je rezervovano. Na prosinec to ale rozhodne nevidim, spis jaro/leto pristiho roku

    • LessPh

      Ja byl vcera s manzelkou v restauraci a snazil se rezervovat pres telefon, po nejaky dobe jsem to vzdal… zarezervovano az ted 256GB verze a uz tam psali Q1…

      • MalyZeli

        Mně se podařilo zarezervovat o víkendu, a hlásilo to prosinec, 512gb varianta, no uvidíme.

        • LessPh

          O tu byl nejvetsi zajem pry, ale to uz by manzelka asi vyprovodila za dvere i s Deckem… tak aspon bych mel na cem hrat:D

    • Norjed

      No jo no, tak díky situaci s PS5 byl kazdej trochu ve stresu a navíc 4 ecka rezervační poplatek taky nebyl úplně překážkou, takže zájem asi trochu předčil očekávání. Nicméně musím říct, ze hláska o tom, ze sem udelal moc nákupu mě vytacela do bela, tak sem se už dlouho u compu nerozcilil :D

      • Stormangels

        Taky tak :D

    • Stormangels

      Já to přidal do košíku v 19:01 v 19:50 se mi podařilo zaplatit, tak nevím zda to bude v prosinci když jsem to dal ve správný čas a nebo v Q1 2022

      • solomon.short

        jj, mel jsem to stejne :) No uvidime :)

        Co sis rezervoval? Ja sel rovnou do maxima.

        • Stormangels

          Zlatou střední cestu :D 256 GB

          • solomon.short

            Pokud do toho budes kupovat SD kartu, tak to ma podporu UHS-I. Nic pomalejsiho nekupuj :)

            • Stormangels

              Ok, dík :-)

  • Row

    Priplatek temer 7k za 512GB pameti, to je teda pekna holirna... terovy NVME SSD se da koupit cca od 3500,- takze tady clovek za dvojnasobek dostane pulku. 😐

    Kdyby tam radeji nechali M.2 slot kam by si kazdy vrazil SSD podle sveho uzvazeni.

    • Carnage666

      Pohoda na Reddit někdo ukazoval že mu Gabe odpověděl na mail, že to SSD si tam budeš moct dát jaký chceš. Resp. Asi to co to bude podporovat ale můžeš si koupit menší kapacitu a sám si ji zvýšit bez nějaký SD karty.

    • solomon.short

      Posli svoje CV do Valve. Ale bacha, je tam na HR od vcerejska pekne narvano... ;)

    • Kompost

      tak si kup najlacnejsiu, chod ku konkurencii alebo to ignoruj. nikto nikoho nenuti s brokovnicou pri hlave to kupovat...

      • Row

        Ja to nemam v planu kupovat vubec, na cestach vetsinou ridim, na sluzebce mam sebou notebook a doma mam desktop s 3070, tahle krabicka je absolutne mimo muj focus.

        Ja jen konstatuju, ze je to holirna.

        Klidne si to kup v te nejdrazsi variante, nebo mne ignoruj, nikdo nikoho nenuti s brokovnici u hlavy k jalove diskusi bez pridane hodnoty.

      • OPenetrator

        Nikdo nikoho nenutí, ale tohle odrbávání zákazníků (protože přiznejme si to, stejně jako u např. iPhone u variant s nejnižší paměti prostě člověk brzy narazí na limit, většina lidí si toho je vědoma a tak si prostě radši připlatí nesmyslnou částku za vyšší paměť) je hnus. Ale najde se hromada lidí jako ty, díky jejichž argumentům typu "nikdo tě nenutí si to kupovat" si toho výrobci dovolí čím dál víc :) 

        • Zrovna u iPhone kupuju vzdycky tu nejmensi kapacitu, protoze iCloud. Nikdy jsem nemel problem, ze bych narazil na limit.

        • Kompost

          presne tak to funguje. ked ta to nikto nenuti kupovat ide cena hore. potlesk, dajte tomu panovy diplom.

          jadro pudla je ze ludia su ochotny tu ciastku vyplaznut a nie vyssie uvedene. ale nevadi, aj blby nazor je nazor.

          • OPenetrator

            Ty jsi přesně ten typ zákazníka, co se nechá ojebat a ještě za to poděkuje a pak jsme tam, kde jsme ;) 

            • Kompost

              citaj s porozumenim, mozno ti to docvakne. ale nespoliehal by som na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit