Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kreativní mozek FarCry 2 bude asi muset vysvětlovat neumětelům, kreativním mozkům Half Life 2, jak se dělá pořádná hra
    nenasadila ho tam EA ? však počkejte, až se třetí half life bude odehrávat v Africe *15*
    • rami.cz
      Tebe potkat musi byt za trest :D
      • to teda jo, máš u mě plus za odhad *15*
  • Je mi úplně jedno kýho píčáka si tam Valve posadí a s tímhle Far Cry???? to si snad dělaj srandu ne???ta hra je to nejhorší co jsem kdy hrál to nas Pánbůch ochraňuj aby tohle trdlo nějak zasahovalo do enginu her ....to už si je nezahraje nikdo....o atmosféře a tak vůbec nemluvě.....Valve prostě Fail a už dávno.....
  • farcry tedy zrovna nebylo hráčské nebe.. oproti jedničce nebo crysis jen hezky zabalená nuda..
    Valve mělo minimálně v HL atmosféru o 200% lepší než ve FC2
  • JSOU Tadýýýýýýýýýýýýý

    Vražte prachy Geabneovi!!!!!!!!!!!!
  • Myslim, ze Valve je pre vyvojarov hier ako nirvana. Po mnohych vselijakych angazmanoch v inych firmach pridu do herneho neba a uz sa ztadial ani nepohnu.
    • Pro mě je spíš důležité, že jsou na tom stejně i hráči. Prakticky co hra, to perla - samozřejmě se najdou výjimy - Blue Shitf např.
      • Blue Shift delalo externi studio pokud se nepletu,stejne tak opposing force.
        OF bylo skvele,BS bylo slabsi,ale i tak to byla porad dobra hra imho.
        • Gearbox, to je to zmíněné externí studio. :)
          • No ja prave nevedel,jestli delali i na BS nebo jen OF,tak sem to napsal,tak jak sem to napsal *3* .
        • Podle mě BS nepřinášel nic nového, navíc měl fakt krátkou herní dobu (na tu dobu samozřejmě, dneska tak dlouho trvá standardní kampaň CoD apod.), navíc v té době jsem zkoušel hodně módů, přičemž některé byli fakt na profi úrovni.
          • Jj byla to takova nastavovana kase a pomerne kratke,ale presto sem se u toho docela bavil,i kdyz po OF to bylo spise zklamani.
            • BS nebolo sice ziadne veledielo, ale bol OK. Jeho hlavny problem vidim v tom, ze vysiel uz dost neskoro. Opposing Force vysiel rok po HL, ale BS az po troch.
      • raz za uhorsky rok daju hru, tak to je jasne ze je to perla. Inac Blue Shift je u mna dost vysoko. Co sa tyka akcnich hier tak hned na dvojke - hned za Half life. Potom Opposing Force, dlho nic a Half Life 2 a ostatne oranzove veci
        • Jasně, jednou za uherský rok, ale ty hry jsou pak fakt parádní. Od Halfa jsem čekal na podobné FPSko, které mě tak vtáhne, dočkal jsem se až se slovy "Wake up Mr. Freeman, wake up and smell the ashes."
  • Další ze služebníků mocného boha Gabena!

    Modlím se, abych už začly Steam Sales a ká mu mohl odevzdat své peníze.
    • Nechte Gabena na pokoji, je tlustý jako prase, platí za svou nenažranost vysokou daň.
      • Žádám IT správce Bohnic, aby jako domovskou stránku v prohlížečích, které používají na svých stanicích, nastavil něco jiného než http://games.tiscali.cz/. Děkuji.
        • makám na tom bohužel to je přes přimařské oprávnení takže to bude chvíly trvat
      • deridon
        to "tlustý prase" pěkně hubne a je to velice inteligentní člověk s velmi zajimavýmy názory, ty opičko
      • A to, že mu chcu odevzdat pěníze mu nějak přitíží?
  • Robotron3
    Tak doufejme, že první iniciativa po přidělení stolečku s kolečkama bude se poohlídnout po skupině s tričkama Half-Life 3. Ať to vyjde ještě v tomto desetiletí :)
  • Dokud nezískají Dana Vávru, ta hra nebude hratelná a k realitě bude mít hodně daleko.
    • Paul_cz
      Brilliant.
    • Phillios191
      Sakra, zas mi dneska někdo vzal myšlenku :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit