Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    10/10

  • zaujimave sega a bavil som sa stejne dobre graficky a hratelne ako v Geard or war
  • Hru hraji na hard a na konci 3 aktu z 5 mam odehrano 6 hodin.Hra je bajecna, nejlepsi akcni masakr tohohle roku, za me jednoznacne 9/10 *4*
  • Thole je přesně typ recenze kterou nenávidím. Není zde napsáno prakticky nic konkrétního o hře, jenom dvě stránky intelektuální exhibice autora. Z některých obratů se mi obracel pajšl. Přesně stejně vypadala v minulém levelu recenze na New Vegas. Já chci recenzi hry, ne nějákou úvahu nad současným designem japonské koprodukce. Nám je jedno jestli producenti šli podle "ideové koncepce", používali "racionální přístup" a bodují "aspekty boje". Nás zajímá jestli se ti to líbilo, co se ti na tom líbilo, jak se to hrálo, o čem to je (že je to mecho - střílečka je patrné až z asi třetího odstavce). Napiš jak dlouho jsi to hrál, jestli bys to hrál znova nebo vícekrát. Srovnej to s podobnou hrou. Jestli nás chceš potěšit tvými exkluzivními znalostmi z oblasti designu, udělej článek, rád si ho přečtu, ale nepiš že je to recenze. *3*
  • "Umí Japonci dělat dobré hry nebo ne" Autor asi nehrál žádnou japonskou hru a neříkaj mu nic serie jako Silent hill,Project Zero,Forbidden Zero,Res,Tenchu,Street fighter,Tekken,Gran Turismo,Ico,Shadow of Colosus,Zelda,Monster Hunter,Ace Combat,Devil May Cry,Ninja Gaiden, různý rpg atd.
    • Nezmínit jedny z nejdůležitějších herních sérií vůbec - Metal Gear a Final Fantasy - je dosti na pováženou.
      • MGS určitě ale FF serii nepovažuju až na některý díly za něco extra
        • Tak Metal Gear série je stejně stará jako FF a obě jsou jedny z nejdůležitějších her v historii. Metal Gear je hlavní zakladatel Stealth žánru (po Wolfensteinovi) a FF je jednou z nejdůležitějších RPG sérií - spolu s Dragon Questem (Dragon Warrior) zakladatel JRPG. Hudba FF je neuvěřitelně populární a dokonce se učila na školách v Japonsku. Navíc to, co dovedli grafici udělat s výtvarnou stránkou hry (od FF1 až po FFXIV) je něco neuvěřitelného. Odkazy na všemožná náboženství, mytologie a legendy jsou ve všech Final Fantasy a je jich požehnaně... Takže když chceš chceš zmiňovat japonskou tvorbu, tak FF by mělo být na předních příčkách. Nejdůležitější japonské série jsou Mario, Dragon Quest, Final Fantasy (díky Final Fantasy vyšla další spousta titulů, jeden příklad za všechny - Kingdom Hearts), Zelda, Metal Gear, Street Fighter, BioHazard (bez kterého by nevznilo Devil May Cry), Silent Hill, Sonic, Shadow of Colossus, ICO, Tekken, Castlevania, Metroid, Ace Combat, Gran Turismo a později i Devil May Cry. Každá z těch her/sérií měla na herní branži dopad - v některý případech obrovský - a pouze naprostý hlupák by je kvůli osobní "nechuti" nebral jako "něco extra".
          • Já mám serii FF rád ale posledních pár dílu je slabších než starší sourozenci, jinak audiovizuál je uvšech dílů perfektní a CGI filmečky sem si vždycky užíval.
    • oin.odin
      očividná neznalosť autora ...
    • sleepless
      Dodal jsem do titulku slovicko "jeste", aby to bylo zrejme..JPN produkce si prochazi dosti hlubokou krizi identity. Vsechny zminene serie hry autor hral. Jinak by asi bylo dobre cista clanky, neorientovat se dle titulku :)
      • Chyba byla na mé straně :)
        Omlouvám se za rejpnutí.
  • dean5
    Hezké asi si to pořídím na vánoce na x360
  • Recenze pěkná, vcelku s ní souhlasím. Jen mi přijde trošičku opožděná ( pokud se nepletu, tak v Re-playi jí recenzovali už před nějakou dobou ).
    • sleepless
      Recenze je bohuzel opozdena, zejmena vlivem toho, ze se v mezicase prihnala vlna her, ktere holt mely prednost.
  • NonSuch
    bylo to paradni, v nekterych okamzicich trochu nefer (instantni smrt po urcitych zasazich nejen u bossu) ale spravne to odsypalo, takove akcnejsi a daleko rychlejsi gears of war pro ps3... trochu mi to pripominalo bullet hell z pohledu treti osoby
  • hru neznám ale obrázky z ní nejsou moc tahák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit