Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele fallout ... *14*
  • Teda tak nějak ze zvědavosti po zklamání z nového Maxe a především z chování nového Max jsem si pustil celou trilogii. První díl je příšernost, fakt špatný a první polovinu jsem tak nějak nedokázal pochopit. Druhý a třetí díl jsou už v pohodě (když dvojce odpustím občas až moc zrychlené záběry). Jenže dvojka je z roku 1981 a tak se odpustit dá. Však v těch autech jsou živí lidi! Herci. :)
    • ředevším z chování nového Maxe ? Nechápu...

      On se po zabití jeho rodiny zbláznil, xy let se toulá pustinou... takže opravdu nebude pobíhat a recitovat hamleta atd.

      Ale pokud si puvodní trilogii viděl až po čtyřce tak s tebou nemá cenu diskutovat o tomhle kultu.
      • Právě že jsem viděl nejdřív první tři a pak ten novej, ale na ty první jsem se musel podívat znova, protože se mi nezdálo, že by se v nich choval tak vymaštěně jako v tom nejnovějším filmu.
      • Jack1947
        To je 4tka já myslel že to je restart... hmm... vždyt je to onečem jiném...
    • Mimochodem k tomu Maxovi. Byl jsem zvědavej jestli byl i v prvních třech filmech tak moc vymaštěnej. Ne, nebyl, ani zdaleka. V novym mi připadal jak po lobotomii.
  • Boze, tohle mi pripomnelo jaky je ten novy "mad max" srackovy film. Ty originalni prvni dva dily jsou daleko zajimavejsi nez ta nova slatanina
  • filias
    15 dolarů za takhle staré filmy? No to si můžou nechat.
  • Klasika z Melem v trafice za "pade", 15 dolarů může dát jen pomatenec. *2*
  • Paulcz
    "In a world without gasoline, everyone drives muscle cars, motorcycles and a flame throwing tank!" :) I když to je tuším z traileru na dvojku.
    • Však The Road Warrior dvojka je (ten trailer tady).
  • RedEagle
    Moj najoblubenejsi film, najviac som na tej trilogii miloval tu nadhernu politicku nekorektnost :)
  • Jack1947
    Ty vle ten nadpis... to je nějaký šotek "pokud nejste z České republiky " SMH. *7*
    • Zase nechápeš text? Zkus začít u slabikáře, a pak se možná propracuješ i ke složitějším věcem jako třeba lístek s nákupem apod. Ale nespěchej, dej tomu čas.
      • Jack1947
        Můj oblíbenec... ještě že si se ozval taky "long time no see,bro" *4*
        • To víš, nemám každý den čas na lidi jako seš ty :) a hlavně s novým avatarem si mě na chvíli zmátl, ale bohužel úroveň tvých komentářů je pořád stejně "úžasná" a nepřehlednutelná :D
          • Jack1947
            Ani se nemusím vsázet že sem chodíš jen kvůli mně defakto... ( nebyl si zde registrovaný?) jistě proto... ho taky měním ( taky kvůli detrollerum). *1*
  • Sr_Lobo
    Uf! Uz sem se lek, ze by mi to k necemu bylo! :-D
  • Kupovať si licencie na film, je ako hádzať prachy do kanálu.
    • Jack1947
      Film nebo hra to je fuk ne? nic z toho beztak nevlastníš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit