Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeanuX
    lagy *1*
  • seprah
    doufám, že to "kdykoliv" půjde ve hře vypnout, protože bych fakt moc neocenil, když by mi mohl kdokoliv lézt do hry, jak se mu zlíbí... nehledě na to, že by to jasně znamenalo nutnost neustálého připojení k internetu.. a když už ne takhle, tak snad tam dají omezení možnosti připojení pouze na lidi, co budou v nějakém friendlistu, protože při pomyšlení, že se mi na hru napíchne nějakej 14-letej harant s headsetem, se mi ježí chlupy až na zádeli
    • Nic ti nezaručí větší imerzi, než nějaký šašek, který tam buďe skákat jako zajíc a dávat ti headshoty z poza rohu. *1*
  • nevim proc bych si singl mel kazir cerstve pripojenym cheaterem... ??????????
  • Pokud by to bylo o tom, že si někdo jede kampaň a druhý je proti němu, tak to může být vtipné, až se nějaké lamě do hry připojí nějaký borec a pro hrdinu se z toho stane Dark Souls :) se superbosem.
  • michaliuz18
    vyzera to fajn ,snad to nebokaslu animaciami postav ako v Deadfall ,nech to nevyzera tak zastaralo, lebo deadfall je podarena hra keby to nebolo take zabugovane a tie postavy mali aj normalne animacie a nezasekavali sa zbytocne
  • Nejdriv sem si myslel, ze dalsi hrac co se pripoji bude proste jen zneprijemnovat hru tomu prvnimu a pude jen o bezduchou strilecku, ale v tom polskym clanku se jeste pise ze ve hre budou soubezne dve kampane pro dva hrace, ktery budou postaveni proti sobe. Jestli pak jejich interakce bude ovlivnovat celej pribeh, tak je to podle me docela zajimavej prvek.
  • Jack1947
    Ty vle, to vypada hodne divne, preplacane a ty efekty vylozene biji i na budgetovku do oci. Krom toho ze to bude asi hlavne MP Random Change sides. I ten nazev "Get Even" je tedy celkem bizarni. At uz to dopadne jakkoli a hlavne treba lepe nez AA tak jo jinak, nevim.
    • "Get even" znamená něco jako "vyřídit si účty", "chtít oplácet, kompenzovat". *3* Nevím, co je na tom bizarního.
      • Jack1947
        Nic jen neni to obvykle a od budgetu o kterem sem doted nic nevedel bych to necekal o nic vice. Konec
        • Get even je naprosto bězně používané, všem nativním 100% srozumitelné a takový název je nezarazí ani na vteřinu. Ostatně nezarazil ani mne, naopak ten název se ničím nevyjímá.
          • Jack1947
            Vyjimal by se naopak u hry ktera ma zvucne JMENO a tady, tady to jen vnasi pochybnosti...
        • Kozy
          budgeta je něco jako bageta?
          • Jack1947
            Myslel jsem ze si delas jen prd-l, jenze kdyz jsem si to precetl. Zasmal jsem se . *15*
            ( Beru to jako vtipne upozorneni na chybu, tak by to melo byt.)
    • MickeyMutant
      "Get Even" je idiom. A tím ti nenadávám.
      • Jack1947
        To je fuk, proste ten nazev je zavadejici . Takovahle mala firma co sice neco dokazala si da u hry ke ktere mimochodem ( nema moc informaci... nikde) takovyhle divny a celkem o nicem nazev. ( Mohl by Activision kdokoli jiny ale ti co zmakly Necrovision a nemastny datac Battle out of hell 1Painkillera ne).

        Jinak dik ( Za rozsireni obzoru ?) a jako nadavku nic od tebe samozrejme neberu.
  • Největší legrace bude, až se připojí nepřítel s pingem 250. To pak ještě budeme vděční za tupou UI.
  • fizola
    Tak dúfam že ošetria kto sa pripojí ako nepriateľ, lebo napr. ja s mojim "skillom" na FPS by som nejakeho poloboha z CS isto nevychytal, ale keď mi hodí podobnú lamu ako ja tak prečo nie *3*
  • nekromant33
    překlad vypadá v pořádku, jen mě zaujala na tom screenu nebo co to je ta termokamera ukazující něco jinýho než je před zbraní
    • Páč ta rohová zbraň má kameru vepředu (i když tady je i to světlo divně umístěno) a tudíž ani ten záběr z toho úhlu co zobrazuje nemůže udělat. Musí se pohnout kousek doleva za chvilku, tak je to fakt chronocam a nebo hezká chyba. :)
    • Chronokamera. Ukazuje budoucnost!
      • Chlape, vážně si to vystihl - protože postava vlevo zbraň ve skutečnosti ještě nedrží ( jen po ní sahá), zatímco na obrazovce hrdinova samopalu (??) ji má už v ruce. Chronokamera jako vyšitá *1* Máš u mě pivo *3* *12*
      • presne to ma napadlo ked som si to tiez vsimol, ze to je nejaky šit s buducnosti kde vybral na neho zbran ale tipas v ciernom ho stihol zastrelit
        • Ja si delal legraci, spis bych myslel, ze v tom zamerovaci maji preddelanou animaci, ktera se jim ale porouchala a jede napred nebo tak neco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit