Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překvapilo mě, že jde používat mířidla v této hře... Což je dobře, protože mě pořád zaráží že tuto věc v mnoha jiných akčních hrách vývojáři nezavedly a to přitom jde o hry kterým by to sedělo mnohem víc.
  • Konecne trailer ako sa patri *14* Sam i am *16*
  • vidim ze v novym SS se da dokonce mirit...zasadne v ss nikdy nemirim..proste vytahnu to nejvetsi delo co mam a zacnu to kosit...aaaa zlaty casy second encouter a lan party...
  • na plne pecky mam bedny a tam se obevi nejaky medved sem spadl ze zidle xD
  • Mechwarrior_bw
    dúfam, že zachovajú počet nepriatelov... to keď hráč vstúpy do nejakého údolia a vidí ako sa v dialke zbiehajú stovky potvor je možné vidieť asi naozaj len v SS.
  • sonk
    Nesmysl, mam rad rezby, ale tohle je uz MOC TUPé ... zabava na 10min, v COop tak na 1hodinu, pak bych dal cokoliv jinyho ...

    Dead rising je řežba, tohle je ...... je videt, ze studio koupilo starej engine a nahazelo tam proste prisery, .. nic vic..zvladne kazdej ...nulová kvalita a hodnota
    • Reakce na: sonk
      Souhlas, není to řežba protože je to tupé. U hraní SeriousSam mám stejný pocit jako kdybych měl nějaké screenShoty a v programu malování dělal tečky... *7*
    • moc tupe...tak to oznacit je kravina. Je to prostě řežba bez kktin, ktery se me zda v posledni dobe cpou do vsech strilecek, aby to bylo jakože něco navic. A udělat takovou řežbu taky neni jen tak...hral sem docela dost her s podobnym smyslem jen drtit nepřatele, ale SS je prostě v tomhle jednička. Variabilni prostredi ktery neni po celou hru stejny, kvalitni soundtrack ujetej humor...Tohle umi jen SS a verim, že ani ted nezklame ;) a k enginu se ani nema cenu vyjadrovat....vždycky SS pohaneli na svym enginu a myslim, že zrovna treba takovej serious engine 2 byl ve sve době nedoceněnej a svou grafikou i fyzikou byl dost nadpruměrnej.
    • Až tu hru dohraješ v singlu na Serious obtížnost tak tady něco piš, do té doby o té hře nic nevíš. *3* A studio žádnej starej engine kupovat nemuselo, protože starý i nový engine si udělalo samo.
    • Naopak,tahle hra si na nic nehraje, na rozdil od jinych radoby drsnych strilecek,ktere jsou ve sve podstate stejne tupe strilecky.
      Ale jasny,jsou lidi,co si radsi budou hrat na drsneho vojacka v jeste vic drsnejsi strilecce. *3*
  • Však ve Serious Sam nikdy nešlo o nic jiného než o řežbu. *7* Už se nemůžu dočkat, ale nejdřív si zahraju znova dvojku.

    Ježiši... zase PREVENTAN... Ach jo, jak já nenávidím ty reklamy. Tenhle rok mě to otravuje u úplně každého videa. *16*
    • Jestli používáš pro prohlížení internetu FF, tak AdBlock Ti pomůže ( ;
  • tohle se uz zase tesim. vypnout mozek a maximalne se zabavit :)
  • Ono tak šlo předtím i o něco jiného, než o řežbu? *1*
  • a o cem jinem by mel byt SS3? Autor je asi zhlueny :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit