Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    je tohle byla pecka

  • Inquisitor

    Tak tahle hra mě úplně minula:)

    • Tak to bude čas to napravit :)

  • Nejočekávanější hra letos (snad)...originál jsem neskutečně miloval, stejně jako miluju film, jen škoda, že tam tehdy někteří ,,přeménění,, byli skriptování, to na opakovaném hraní trochu ubíralo,  to by mohli zmenit ale i tak, skvělá hra se skvělou atmosférou, na neuvěřitelně autentické praskaní sněhu pod botami dodnes nezapomenu :D

  • Davies182

    Já si herní Věc z nějakého důvodu odjakživa pletl s Martian Gothic: Unification. Ani jednu jsem přitom nehrál, ale stejně se mi nějak v hlavě slily do jedné... takže remasterem určitě nepohrdnu a těším se. Tak a teď ještě ten Mars 😛.

    • Věc byla na rozdíl od marťanů trochu něco jiného, to si snažilo hrát na resident z ívlu na Marsu

  • dworkin

    Tohle bude pecka, jestli se to povede.

    Pro mě má navíc hra malé plus za to, že v našich nekonečných debatách na střední, kdo byl na konci filmu Věc, podporuje moji stranu! Childs is human!

    • Tak nevím...na konci hry pro tebe přiletí MacReady, i když se Věc snaží skrývat, tak kdyby ji byl není jediný důvod proč protagonistu hry nezabit a hrát si na celým tom zmrzlém kousku světa na lidi a čekat na ,,záchranu,,

  • Sultnsulimn

    Ježíš tuhle hru jsem miloval...

  • Tohle doporucuju komukoliv kdo nehral. Tenkrat mi bylo asi 15, posranej jsem byl strachy az za usima ale neuveritelne si to uzil. 


    Ze vsech oznamenych remaku a remasteru mam z Veci nejvetsi radost. Dokonce jsem nedavno shanel i kde by se dala koupit ale nikde nic. Tohle mi to vynahradi. ❤️

  • Sr_Lobo

    Držím palce ať se to povede! Velký tešení! 

  • I původní The Thing způsoboval solidní paranoinu.
    Měl fakt originální tísnivou sci-fi hororovou imerzi.
    Pro mě oznámení roku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit