Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že s pluginy už dneska máme hezčí Morrowind, než je celý Skywind. Samozřejmě, pluginovaný Morrowind má perfektně funkční questy, systém a celou hru - protože je to pořád Morrowind, jen s lepší grafikou atd.

    U Oblivionu jsem zatím nějaký kvalitní grafický overhaul nenašel, budu vděčný za případné tipy!

    Čili tyhle předělávky mi přijdou zbytečné - předělávají hry do grafiky dnes již poněkud zastaralého Skyrimu, spíš bych pracoval na pluginech pro Oblivion.
  • Jo tyhle nikdy nedokončené projekty. Už jsem si zvykl, že to jen pro zviditelnění a sehnání zaměstnání autorů. Netřeba sledovat.
  • To je super, ze delaji dalsi mod, ktery predela prostredi. Ale kdo to ma hrat, kdyz to cele zabiji spatna hratelnost ? Az jednou za 50 let budou mit dily TES serie alespon zabavny combat, tak potom si muzou predelavat mapy. Do te doby je to naprosto zbytecne.
    • zaujimalo by ma, kde sa vzala myslienka, ze ti moderi robia mody pre ludi, ktorych nebavi skyrim a obecne elder scrolls *1*
  • To je porad dokola. Nikdy nikdo predelavky TES poradne nedokoncil, vždycky to bylo plny bugu a dalo se to hrat jen se sebezapřením. Ale tak když je to bavi, at si to patlaj..Navíc tohle vypada pomalu hur nez zakladni Oblivion, o modifikovanem radsi nemluvim..
  • No tak ona sice Bethesda tvrdí, že se nejedná o totožný engine, ale řekl bych, že v praxi už Oblivion jede na Skyrim enginu, respektive opačně...
    • Na stejném enginu jede i Morrowind (a Fallout 4).
      • jj at zije Gamebryo *1* ..tedy Creation Engine(jen prejmenovane a o par buildu lepsi GbryO *15* )

        jinak stejne je nejlepsi Morrowind,jak uz nekdo psal,..ty moznosti,prostredi,architekrura..vice zbroji a zbrani,vice kusu obleceni co jsi na sebe mohl dat ,vytvareni vlastnich kombinaci kouzel..a hl. kdyz uz jsi byl nekdo tak te uctivali a nechovali se k tobe jak k nule *7* *3*..ale mozna jen tim ze T. Howard uz tehdy pekne teklo do bot *2*
  • RodneY55
    Napad stejne jako u Skywindu peknej, akorat Oblivion porad vypada k svetu, tak moc nevidim duvod ho predelavat. Navic se bojim, ze na tom budou delat nekolik let a pak to upadne v zapomeni, jako spousta jinych ambicioznich projektu.
  • Jam97
    Já mám dodneška raději Oblivion, na tu dobu ta volnost a grafika byla neskutečná. A co se týče soundtracku, možná je ten ve Skyrimu epičtější, ale tady je tak krásně poetickej a podkresluje krásu tý přírody :)
    • Keyz
      Jo, ty mastné vlasy a přepálené efekty byly super.. Nehledě na levelování všeho okolo s hráčem.
      Prostě potvora sledovala co dělá hráč a jakmile měl větší level o X, tak začala ihned trénovat aby ho dohnala....

      Mám rád svět Morrowindu, protože to bylo velké a velice různorodé. Jako hru logicky Skyrim. Nejvíce propracovaný ze všech TES her. Sice pořád nic extra ale z těch TES her to je znát.

      Kdyby někdo dnes udělal pořádně Morrowind (což by nesměla dělat tedy Bethesda), tak bych to bral ihned. Ta různorodost byla skvělá. Ale většina věcí trapná...Bez modifikací.
      • Od toho sou mody :) a když člověk ví jak(díky NMM je instalace modů navíc o dost jednoduší) tak si z toho muže udělat nadprůměrnou hru.
    • taky mam rad oblivion, nedelali na nem stejni lide co na skyrimu
      • Tým byl lehce jiný, ale ti hlavní byli stejní jako v Oblivionu. U Skyrimu byl tým větší.
        • vedeni tymu bylo jiný a to je podstatny rozdíl imo
      • *1* no ty vo*e *1* .. a nedelali na morrowindu stejni lide jako na oblivionu *1* *15*
        • jak to mam vedet
          • Jak? Třeba Google?
  • Ty jo, jsem rád, že mám život a nemusím vymýšlet jak absolutně zbytečně a ve velkém zabít volný čas :D
    • No očividně máš dost času na zbytečný a hloupý komentáře.
    • vem si že prumernej hráč zabije denne hranim rekneme 2-3 hodky. tak a oni placaji misto toho nejake textury. navic jim to v budoucnu hodí i nejakej job u hernich vyvojaru (nebo si sami založí studio), kdo ví
  • no nevim u Obli je to docela zbytecne..staci par grafickejch modu a vypada to lip jak tohle :)..ale co uz ..kdyz se stim chteji sr*t tak budis.. snad to nekdy i vydaj :)
  • tyhle modifikace maj jednu jedinou chybu .. a to že když už výjdou tak v té době budou hry o level jinde a tohle nebude nikoho zajímat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit