Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yz: Mám stejný problém. U dayz standalone ani tak nemám problém s bugy a technickými problémi, jako spíš s hratelností, přijde mi to až moc komplexní a nemíním se celý den piplat s tím abych zjišťoval jak vařit a dalších 100 aktivit. Myslim že díky komplexnějšímu přístupu omezují hráčskou základnu. Dayz mod byl právě jednoduchý na pochopení nic složitého, prostě tam se to všechno sešlo jak se říká a proto to bylo populární. Taky teď na h1z1js přemýšlím.
  • zajimave
  • No, tohle hizi je mrtvé, teď už jen aby padlo i KoTK
    • a aka alternativa existuje? ja som kedysi hral DayZ, bolo to super, ale ked som po 3 rokoch hru zapol, tak som zistil ze sa absolutne nic nezmenilo, stale tie iste problemy, bugy. bohemka na to serie, vraj mali pracovat na novom engine a ani to sa im nedari.

      rozmyslam nad H1Z1, lebo nic lepsie neviem najst.
      • myslím že online survivalov je plno, stačí si vybrať. Napr. už spomínané Miscreated, 7 Days to Die, Ark Survival. Potom ak by ti nevadilo offline bez pvp, tak tam máš Subnauticu, The Long dark, Stranded Deep a ďalšie.
      • Miscreated
      • Pro mne už žádná =D v Dayz mám přes 200 hodin, ale vidět ten totální nezájem dnešní survival hry zlepšovat pro mne tento žánr zničil. Třeba to Dayz, netrpím pocitem ho znova zapnout. Stejný případ hizi. A další a další
      • Jack1947
        To by bylo z bláta do ještě většího bláta ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit