Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já raději Elite dangerous s budoucím patchem umožňujícím přistávání na planetách a jejich průzkum :-)
    • Nejde o patch ale o placený update. *3*
  • PEGI 7 to totálně zabilo.
  • ana LSD nebo houbičkách to bude prča, barvičky, nekonečný vesmír a podivuhodná zvířátka všude kolem, jeej *1*

    samozřejmě, děti, neberte drogy!
  • To je ta hra co vypadá vizuálně dost přitepleně? Jo tak na tu jsem zvedavej. Zahraju si ji ale nejspíš až na ps4, protože moje pc-sunka už by to opravdu neutahla. Ta hra nevypadá náročne, ale vývojáři už většinou bývají packalove, co neumí pro PC správně optimalizovat...
  • Jack1947
    Nafouklá bublina a hory slibů tak snad aby jen nesplaskla přílíš rychle. *3*
  • asi jedna z nejzajimavejsich her pristiho roku
  • Vypadá to úžasně a ta stylizace je nádherná, jen mi tenhle sandboxový koncept moc nesedí s tím, že je to dělané primárně (a zároveň asi i výlučně) pro konzole...
    • Vyvijena je verze pro PC a PS4. Ale jo, je to odpohledu arkada s ovladanim zkriplenym pro gamepad...
      • Zrzzek
        Ono je na arkádách něco špatnýho? Ne každý má čas učit se hodiny základní pohyby... Jestli chceš simulátor, tak jdi na Elite...
  • Jelikoz uz pred nekolika lety vysla podobne ambiciozni hra, bez rozpoctu velkeho titulu ci backingu velkeho studia - Precursors a presto dosahla na hodne ze svych ambic,ale bohuzel slo videt ze sousto bylo prilis velke, mohlo by se todle sakra uz povest, technologie na to je, penize by meli mit taky a vymlouvat se ze sou inovativni uz taky nemuzou
  • Ty barvy mi fakt trhaj oči..... to asi nedám. Byť by mě to zajímalo...
  • U tejto záležitosti sa obávam, že ten stereotyp nabehne velmi rýchlo a už sa ho nebude dať zbaviť...uvidíme no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit