Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně můj důchod. *4*
  • saburo
    to by me zajimalo, o cem se bavi s vrstevnikama... .)
    • Naváže na předchozí generaci. Ti taky pořád mluvili o válce. On může mít stejné téma hovoru, popisovat fantastické scény atd. a nejspíše ani jeho vrstevníkům nedojde, že nešlo o reálnou válku ale o hru. *3*
    • o com asi o bugoch v BF a ake to bolo v zakopoch v 2. sv
    • No co, vymění si pár WTF, OMG, GTG, AFK a je hotovo. *1*
    • Veskoslav
      No pořád lepší se bavit o tom, než o nemocech, smrti a slevách v Kauflandu.
      • sipecka
        Máš, ale velice smutný život, když se bavíš jen o slevách v kauflandu nebo hrách. PS. S takovým množstvím plusek bude Veskoslav mast*rbovat aspoň týden. Šetřte ho a dejte mu aji nějaké mínus, aby se fyzicky nevyčerpal .)
        • Mínus spíš dostaneš ty, za tu očividnou závist.
          • sipecka
            Mínus vždycinky potěší. že ti ď.
  • Na Gamescomu mě aktuálně nejvíce zajímá 2K Czech, které by konečně mohlo ohlásit ten svůj projekt na kterým dělá.
    • barinator
      no pokud vím tak ten projekt je nový XCOM, takže sbohem mafie 3 *9*
      • Tajný projekt, který vychází v pátek? To asi těžko *1*

        Bude to Mafia 3...
        • Teď jsem někde četl, že to má být něco od Firaxisu, takže Mafia 3 asi ne, i když kdo ví. Třeb dojde na překvapení.
      • Ten XCOM je projektem 2k Marin ne 2K Czech
    • No být tebou tak bych se na to moc netěšil, protože to bude ještě větší propadák než byla MII.
      • Mafia II nebyla špatná hra, ale měla jednu obrovskou nevýhodu a to že byla nástupcem legendární jedničky. Každý pak čekal, že když se jí ne vyrovná, tak alespoň přiblíží a to byl ten problém, protože jednička byla tak ikonická hra, že vyrovnat se jí je téměř nemožné.
        • RakeW
          Víceméně s tebou souhlasím, byť si myslím, že kult jedničky je spíš lokální, středoevropská, záležitost.

          Podle mě na ta přehnaná očekávání mělo zásadní vliv nezvládnuté PR, kdy se příliš brzy machrovalo se spoustou fíčur, které se pak do hry ve finále nedostaly.
          • Mě však spíš vadilo, že chyběly některé věci z jedničky, jako volná jízda (to aspoň doplněno v DLC), možnost užití hromadné dopravy a venkov, ale to asi souvisí s tím co jsi napsal. Prostě se soustředily na ty fičury a tohle tam nzvládli dát. Jsou to však věci s kterými jsem si Mafii spojoval a chybělo to ve dvojce. Taky mě dvojka přišla moc krátká. Jinak s tebou, ale souhlasím.
      • Mafia 2 byla zklamání, ale ne propadákem. Hry se prodalo 3 miliony kusů a hodnocení byla také dobrá. Prostě je pravdou, že hra byla slabší než původní Mafia a nenaplnila velká očekávání, ale stále to byla dobrá hra.
  • CRYPT
    ono duchodci maji hodne casu a ja mu to navic preju. Dela to, co ho bavi, akorat mi hlava nebere jak zrovna u takoveho epickeho paskvilu jako je Shitfield 3
    • Jeden z nejdůležitějších aspektů že tě něco baví je že jsi v tom dobrý a taky že můžeš dělat věci které nedokážeš. Já miluju parkour ale kvůli kolenům, které mám zhruba ve stejném stavu jako tenhle děda ho dělat nemůžu a tak hraju assasins creed, chystám se na mirrors edge a těším se na dying light

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit