Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hznk89
    Jsem hrozný, ale ta hra mě nezajímá kvůli Ellen Page. Ošklivá a silně přeceňovaná herečka. Pořád jí nemůžu odpustit za to, jak mi kazila zážitek z Inception.
    • Taky se mi moc nelíbí, ale herecky to u ní jde. Zkus filmy V pasti nebo Juno, pokud jsi neviděl.
      • hznk89
        I Juno jsem viděl. Prostě si myslím, že ta holka hrát neumí kdo ví jak dobře
  • Ja mam odehrano opravdu kvanta her, ale z nejakeho duvodu me HR totalne dostal a vzpominam na nej porad, mozna je to tim, ze se o tenhle pristup snazi vlastne pouze QD a ja tim nejsem prejeden jako u jinych zanru, predevsim FPS ty uz nemuzu ani videt a jen skutecne maloktera me dostane.
  • "Projede se na koníčku", je to jen ve mně nebo i někoho jiného napadl úplně jiný koníček?
    • Miserius
      Kor kdyz vyslovnost byla jako: Ride a ho's
  • frag.ment
    Asi chybička: "Jak se Heavy Rain hraje, o tom se ale ve výsledku nedozvíte nic." Jinak od hry moc nečekám, podle videí je to zase "interaktivní" film..
    • ringmancz
      teď hraju Catherine a co bych dal za to, kdybych to mohl ovládat jak Heavy Rain a ne jen se dívat na dlouhý cutscény
      • faitheater
        Neviem ci Catherine je ten najlepsi priklad... ved v principe su tie hry velmi podobne.
        Tiez tam mas obmedzeny priestor, kde vsetko poklikas, vypocujes si dialogy a sup dalsia cut-scena...

        EDIT: Moja chyba, zle som si precital prispevok :D
        • Malleth
          Rozdíl je v tom že Heavy Rain je mnohem víc interaktivní
    • sleepless
      Opravené, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit