Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já se těšil, že budu takticky rozmisťovat vojáky do krytů a zatím z toho bude jen tupá mlátička. Ach jo. :-(
    • viděl jsi copak už někdy 3rd person strategii? Vím o jedné full spectrum warrior. Nicméně tady u téhle hry bylo už o začátku jasný že se jedná o rubačku. Jestli chceš strategii máš dawn of war
  • bude tam multiplayer?
  • Nevím co jste četli vy,já sám mám doma jen asi 30 knížek W40K univerza tak mi možná něco uteklo ale tenhle systém se mi prostě nezdá.Vím,vím jsou to nadlidi a tak ale to neznamená že se bez taktiky,sám vrhnu do 50-ti orků,takhle to prostě bývá i v málokteré knížce.Daleko víc by mi sedělo Gears of War ve stylu W40K,mám pocit že tohle bude blbost pokud to min. nepodpoří kvalitním příběhem.No snad se pletu:) *4*
    • Jak je vidět z videa, tak takhle by dokázal bojovat s obtížemi i nějakej primarcha.. Jedinej kdo by to podle mě takhle asi mohl dokázat by byl Angron, to je takovej prasák *1*
    • Jediný problém s taktizováním je v tom, že kdyby se hrálo za Space Wolves, tak by se tam ta taktika neřešila, ale zrovna Ultramarines, jejichž primarcha napsal Index Astartes... Mno, je to trošku nešikovná volba kapituly.
    • Jo taky mi prijde, ze je to jenom bezhlave latani bez kapky taktiky, podle knizek zas takovi borci space marines nejsou aby si to mohli dovolit... Vypada to ze primarni zamereni je u tehle hry na konzolovky a nobrain amiky ostatne jako ve vetsine pripadu :(
      • Za předpokladu, že budeme považovat hlavního protagonistu za hrdinu, tak je to stále slabý odvar... Co takový Njal Stormcaller, který sám zastavil Bloodthirstera a celou armádu Chaosu? Co zvládl například Ragnar Blackmane, který byl nováček, což protagonisty hry není, popřípadě v audiobooku Thunder from Fenris se skupinka 3 vlků prosekala hordami zombies...

        A primární zaměření u této hry, jsou fanošci WH40k, ne žádní "no-brain amíci"...
    • Presne tak, taky by se mi libilo kryti ala Gears of War a vice nejake taktiky.
      Space Marines jsou sice namakani, ale ze by dupnutim do zeme zabili 10 orku anebo zabili noba jednou rukou, to asi ne.
      Osobne bych byl mozna radeji, kdyby nekdo udelal hru z pohledu Imperialniho gardisty.
      Taky multiplayer by se mi sakra libil. Tam by mohli dat klidne i dreadnoughty a dalsi techniku (neco jako Battlefield ale ze sveta WH40K) a to by byl teprve narez!
      • Až na to že do dreadnoughtů by nemohl každej nastupovat dle libosti protože ti co řídí deadnoughty jsou v něm zavřeni navždy
      • Raziel_cz
        S tímhle si budeme muset počkat na Dark Millenium. *3*
        • proboha jen to ne ... Dark Millennium vizuálně vypadá jako přeskinovanej World of Warcraft a asi i herně to bude i stejná mizérie
          • Přeskinované WoW? A na to si přišel jak? Pokud z traileru, tak to jsme očividně viděli oba jiný trailer...
  • doufam ze k tomu bude i nejakej pribeh protoze jinak to po hodine bude desna nuda *9* treba behem deje prejit na stranu chaosu docela bych i bral dlc za orka *3*
  • ked existuje hra kde tato brutalna zbesilost, tento masaker, ma existovat tak je to prave svet warhammeru, staci si precitat nejaku tu knizku, a clovek zisti, ze to ma byt nejak takto, mozno nie v takychto poctoch, ale zabijanie (poriadne krvave) to jednoducho patri k tomuto krvavemu univerzu ustavicne bojujucich stran, preto milujem tento svet, je tu proste boj ustavicny boj, ked aj je kus pokoja tak to je len na chvilku, stale sa nieco zvrtne, nieco pokazy a znova to musia napravovat ci uz IG alebo SM, kto si rad vyskusa nejaku tu knizku zo sveta warhammeru 40k, a je zvedavy aj na ine frakcie IG ci fakcie no zlozky, tak nech siahne po knihe o Gauntovi a jeho Tanithskej prvej a jedinej, fakt super (mne sa paci)
  • Hmm většině lidí to je asi jedno ale znalci světa warhammeru 40 000 si asi všimly že doposud ve všech novějších hrách z W40k byli imperiální gardisté z cadianských regimentů ( zeleno béžové uniformy) nijak zvlášť to nevadí ale ve w40k je i mnoho jiných armád IG chtělo by to změnu
    Jinak se samozřejmě na hru těším
  • MishKonn
    http://www.youtube.com/watch?v=MQDLfjoqSRs
  • Error #2036 .. bohužel u Vás obvyklé- videa zlobí, nevím proč to nedáváte přes YouTube.. *7*
  • To video mi proste nejede.
  • error 2036!!!! help!!! nejde přehrát a to refreshuju stránku jak divej *9*
    • To mas lepsi nez ja, ja mam jen error 2035 :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit