Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle se tesim vic nez na Diablo 3. Uz aby to bylo.
    • PreidaQ
      Já také, ale narozdíl od Diabla III si tohle bude muset velice těžce vydobíjet respekt u skalních fanoušků. *9*
      • Jsem skalni fanousek Max Payne a tahle hra ma muj respekt od prvnich gameplay videi.
  • Tak uz vedia renderovat televizny brain-washing efekty priamo v engine hry, cool. Novy vykonny nastroj na tvoru psychopatov. Ale nie, hry su predsa uplne bezpecne, a vobec ani v najmensom neovplyvnuju mozog u ludi ktory mozog nepouzivaju. *1*
  • Bože plešatej Max.. co příjde příště vlasatej Hitman..
  • Zayl
    To ovládání gamepadem je komedie, jak s tím někdo může hrát shooter. Se to ovládá jak líná želva.
    • Mahcake
      Holt, když má někdo šikovný ruce... *3*
      • Zayl
        Před pár lety jsem hrál IL-2 Sturmovik na skoro plný realismus jen na šipkách. Jde to, ale nikdy bych netvrdil že to je srovnatelné s joystickem.

        Šikovné ruce tě nezachrání, což je taky důvod proč je v každé konzolové hře stupidní systém targetování nebo aim assist.
        • co se ale konzolovym hram uprit neda je dobre vychovani AI, ktera gentlemansky pocka nez zamiris .. a to se pocita! .. ale dyt je to jedno .. bud mas rad konzole a hrajes na nich anebo ne a jedes na PC .. to jak konzolove hry ovlivnuji kvalitu PC her at si vyrikaji vydavatele/vyvojari mezi sebou
      • Když má někdo soft aim assist...
  • Vypadá to jako celkem dobrá hra se zajímavíma nápadama. Jen mi bude chybět starej MAX, tady ten skin to už není on. Jinak mě dostala ta scéna s tím řetězem :-D to si mohli odpustit. :-D Se rovnou mohl postavit na vysokou bednu se staženejma spoďárama s namalovaným terčem na zadní straně a velkou cedulkou kolem krku s nápisem ZASTŘEL MNE. To se dá celkem odpustit pokud z toho nebude další super akční hrdina, který kropí stylem ONE SHOOT one hundred kills.
    • DusanMPupak
      Myslíte toho super akčního hrdinu, co byl hlavní postavou v prvním i druhém díle hry Max Payne?
  • I sense disturbance in the Force...
  • presne jak tu nekdo rekl, vypada to jak kane and lynch 3, max 1/2 ani nahodou.
  • Stejně vůbec nechápu, proč tam cpali nějakou Jižní Ameriku? Když by si přece s prostředím NY mohli bohatě vystačit?!
  • nevim proč ale ty přestřelky mi hrozně připomínají Mafii 2 *1* ....a bohužel se starym dobrym Maxem to má společnýho pramálo.. :-/
  • Spekulace zajimave... Dle meho nazoru to bude vyborna hra. Uvidime jaky bude pribeh, herni doba, hratelnost.......

    Jen takovy dotaz: myslite ze hra bude pouzivat nVidia PhysX ? *14*
    • no doufám, že ne a pokud ano, tak jen v decentní míře. ne že z jedné bedny jako vždy bude asi miliarda třísek. mají přece euphorii a ta je na tom skvele, ne?
      • Kazdopadne fyzika a efekty vypadaji v MP3 moc krasne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit