Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to na dobrou hru. Pokud to nebude na PC nějak náročná hra, tak ji určitě vyzkouším. Jinak pro PS3 bych si to hodlal i koupit. Ta hra má potenciál a mě se líbí, navíc Nordic Games už za sebou mají nějaké ty zkušenosti, takže snad ví, do čeho jdou. :)
  • Ty desky ve sněhu a polsko ... co mi to jen evokuje ? Mortyr ! .... krátká to pamět ....
  • V zahlavi je ze je to pro PC a X360 a vtextu se pise o PS3. takze pro jakou konzoli to je?
    • Jack1947
      Fsecky. *3*
  • martin.mirejovsky
    Už aby byl pátek. No fakt, já se na tu hru těším a i když to možná nebude mít u kritiků úspěch, já si jsem zcela jist tím, že mě to bavit bude. Mám totiž rád tenhle typ her, ať už je proveden jakkoliv. Ale studiu The Farm 51 věřím - třeba Necrovision mě taky dost bavilo, i když to byla v jádru jen průměrná střílečka :-)
    • Jack1947
      Tak to se neda srovnavat, jsou to dve uplne odlisne hry a to i vyslednou kvalitou ani jsem nevedel ze za tim stopji stejny tvurci, pak je to tedy ostuda.Trfuj, tfuj. *12*
  • ha ha ha ved toto tromfne nove call of duty :D
  • Call of Indy: Raiders of the Lost Ark
    • C-BEAM
      Rape of Indy: Bizarre Adventure
  • Jack1947
    Vzdyt je to takove divne adventuro- FPS , ala Indiana Jones... navic to ma i pres svuj slaby graficky engine, celkem problemy (X360) s frameratem a tim myslim to ze jsou tam propady az moc caste tfuj. Budu hrat dele ale nelibi zatim, takove nemastne neslane az skoro nedodelane ? *7* uvidime co dal a prestrelky ty jsou asi nejkomictejsi kdyz pominu ze hrdina je terminator a vydrzi hoodne zasahu. (normal). *9* No, nutno podotknout ze po nezajimavych pyramidach s mumiemi, ktere po vzoru Alan wake grilujeme baterkou ach ta originalita, prisla Sibir a tam to zacina byt zajimave napr. odstranovani pasti, jenze ty trhane animace a custsceny to je hruza zatim tak 6/10. *7*
    • Tobě ty mínuska snad musí dělat dobře
      • Jack1947
        Naucil jsem se je ignorovat. *3*
  • maros.goc
    aby som vám skazil radosť ..tu sú prvé recenzie :)

    Edge 3/10 http://www.edge-online.com/review/deadfall-adventures-review/
    God is a Geek 4/10 http://www.godisageek.com/2013/11/deadfall-adventures-review/
    Hadcore Gamer 3/5 http://www.gamerankings.com/pc/706029-deadfall-adventures/index.html
    • rami.cz
      A za to chteji na steamu 40 ojro?
    • prudislav
      ono to vypdá že konzolová verze je silně podělaná :-D
      konzolový recenze kolem 4/10
      PC recenze kolem 7/10
      • maros.goc
        jj zda sa ze ano :) uvidime ako to pojde dalej :) ja sa na tu hru ale tesim, aj ked za full cenu si ju neodvazim kupit
      • to bude tim, ze to musi hrat na tom packovaci, a kde neni aim ani smrt nebere *5*
        • Jack1947
          To neni pravda, Aim tam je i kdyz prapodivny tak si to zapar na pc a uvidis ze je to takove divne , nerikam ze blbost (nacci, trezory, zahady a mysteria ) zajimave jenze je to takove nemastne ani slane, nepeprene na to "packovace" nemaji vliv, kdyz je hra takova nemakova jaka je. *3*
      • Jack1947
        No asi bych v tomto stavu, zatim se drzel 5/10... jenze se to muze i zmenit. *7*
    • Cize tiscali da obligatnych 7/10
    • 3/5, pekne, takze je to lepsi nez beyond two souls *5*
  • Na tohle sem se těšil ale jeden redaktor co připravuje recenzi říkal že je to slabota a hádanky sou totálně primitivní
  • Pete.palis
    konečně po dlouhý době hra mimo moderní bojiště;)
    • Shadow Warrior, Rise of the triads ... jo, ale to byly remaky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit