Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    od Epizody 1 jsem teda čekal víc než jen 5 hodin hraní...na to že to mělo 10 GB to bylo sakra krátký...sice nostalgie u mě fungovala a bavil jsem se, ale prostě...5 hodin je moc málo !!! Doufám že Ep.2 bue o něco delší
    • prudislav
      i jako DLC je to víc než dnešní vojenský FPS v základu
    • Je to DLC a k tomu DLC k akční hře, za zlomkek ceny původní hry. 5 hodin hraní je za těchto okolností velmi solidní délka.
  • BoB.2
    Ale já se jich bojím takže se nepodívám.
    • Jack1947
      Moje rec, ma to necele 3hodiny (2,5) jeste abych si kazil zazitek spoilery pffuuj.
      • To není pravda. Záleží na obtížnosti a stylu hraní. Hrál jsem to na hard a jako fanoušek původních Bioshoků jsem chtěl vše pořádně prošmějdit a trvalo mi to 4 a půl hodiny. Ale když to hraješ na easy/medium a jedeš jen po příběhové linii, tak je to za 90 minut hotové. V tom DLC bylo hodně obsahu, skrze kterým tě ta hra nevede - záleží na chuti hráče všechna tahle místa prohledat. A taky hrát to na hard s tím, že se opravdu snažíš neumřít (abys neztrácel peníze) o něco protáhne každej souboj.
        • Jack1947
          To nic nemeni nato ze sledovat Spilery muze leda tak hnup. Co to jen probehne jak korodorove COD. Hlavne ze ma vyhoneno. *4*
    • Veskoslav
      Není to v češtině, tak to stejně neřeš *1*
      • Víš někteří lidi umí anglicky :)
        • Veskoslav
          Nepochopil narážku, jede se dál.
        • Ne v tomto primitistánu, očividně.
      • BoB.2
        To není hra ale video.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit