Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc to nedaj i na pc kdiz 7-8 je na pc
  • Tesim, velmi!

    btw Alesi, nemusis mat len Vitu na JRPG, 3DS by malo tiez stacit! (Etrian Odyssey, Fire Emblem, Bravely Default(!), Shin Megami Tensei hry + obrovska kniznica hier z DS).
    • taky si myslím, že moderní jrpg dějiny se tvoří na Nintendu.. Sony handheldy(psp, vita) jsou spíše pro nostalgii, což nemyslím negativně... spousta psx/psp her mám ještě v "to do" listu..
  • Tak to už bude moje třetí FFX originálka. První podpásovka od Square v podobě zmršené PAL konverze mě do donutila koupit ještě US verzi a teď do třetice remaster na PS3. A to jsem si naivně myslel, že jsem proti těmhle podivným marketingovým vysávacím praktikám imunní. *3*
    • 90% PAL PS2 konverzi je zmrsenejch..problém u FFX byl ze v evrope vysla v International verzi která v te době v americe nebyla..
      kazdopadne v době pomerne dobře funkčního emulatoru uz tohle nnei třeba moc resit..na nem i PAL verze vypadaji dobře.
  • Ocelot
    Předposlední fakt vynikající FF...po 12. dílu už to šlo do kytek.
    • To mi ani neříkej. A já si jako svou první PS3 RPG hru objednal XIII. Tak snad to nebude tak zlý.
      • Pokud jsi předchozí díly nehrál, tak si myslím že je XIII celkem neškodná, ale jestli už máš nějaké starší FF za sebou, tak tě to bude hodně bolet...

        Square by si mohli podat ruku s Capcomem, mají dvě společné věci: 1. země původu / 2. kurvení dříve skvělích sérií
        • ja hral všechny FF a FF 13 se mi libila, dokonce ji radim spis k tomu lepšímu, takze to trochu boura tvou teorii o bolesti:)
          PS: clovek holt nesmí srovnávat, musí každý dil brat jako originalni dilo a soustředit se na to co nabízí, a ne mrmlat ze dřív bylo to ci ono lepsi. Každý dil FF ma svoje kouzlo, a urcite si stoji za to zahrat kazdou z nich.
      • Ak vydrzis prvych 30 hodin tutorialu.... :D
        (srandu si robim len z polovice, tych prvych ~30 hodin je fakt linearnych az to neni pekne. Ale combat system je vyborny, mna osobne tam udrzal hlavne ten.)
    • Za mě byla 10ka ta poslední pravá FF. Dvanácka ve mě nezanechala absolutně žádné emoce a MMORPG není můj šálek čaje.
      • FF12 není o emocích ale o hrani, pribeh tam jde krapet stranou, zato herni napln je excelentni,obvzlast Zodiac Job edice nabízí pro lidi co si radi hraji s postavama uplny hody:)
        Kvalitni pribeh je to co se od FF ocekava, obvzlast tady u nas v cechach tahle serie je brana jako ze hlavne pribeh, jenze jen o pribehu to není. Spousty lidi hraje ruzne dily dodnes, a kvůli pribehu uz to nebude, tady je jasna odpověď na to o cem ty hry ve skutecnosti jsou..o hrani:)
        • Joo Zodiac job je dobrý.. paradoxně to byl hlavní důvod, proč jsem XII jako jedinou FF hrál více než jednou.. tedy jsem na dvanáctku plival, páč to není ten pravý final jako tehdá.. cha.. chyba!
      • Ocelot
        To souhlasim ani jsem 12ku nedohrál, ale jako hra samotná mne bavila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit