Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pryč s předsudky, mohlo by to být parádní akční RPGčko. Stejní autoři udělali Baldur's Gate: Dark Alliance na PS2. S BG to nemělo společného naprosto nic, ale hra to byla luxusní. Doufám, že tohle bude podobný případ - jasně, ta připojená licence je určená čistě k tahání peněz, ale když se přes to člověk přenese... Já se těším.
  • Ještě že se toho profesor Tolkien nedožil
  • pri gandalfovej brade , to uz vazne nevedia co od dobroty ? zly pani z EA-games sa vo svojich temnych veziach vazne nudia *15* *1*
    • zli , pardon :D
  • Tikov
    Řekl bych, že zájem čistě filmových nadšenců již opadl a zbyla většinově spíš sorta lidí milujících i knihy- takové to nemá čím zaujmout, protože se to LotR světu nepodobá. Z ekonomického pohledu by udělali líp, kdyby odložili vydání do zvěřejnění filmového Hobbita. Z pohledu universa, kdyby hru nedělali vůbec.
  • Hairy_Ass
    Další řezničina z Pána prstenů - občas mi připadá, jako kdyby ti vývojáři předlohu ani nečetli. *2*
  • MidnighT91
    dost my tam chybí pořádně efektní zakončovací komba hned by bylo vraždění skřetů na pohled zajímavější...
  • licence bude v tomhle prpade asi spis na skodu
  • Kdyby si raději dali tu práci a udělali nějaké pořádné RPG něco jako Dragon age..nebo naopak volné jako oblivion ze Středozemě. To by byla pecka. U těhle akčních rpg mi přijde že se akorát mrhá licencí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit