Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano, ta hra v sobě skutečně něco má - nevím jak teď, ale když vycházela tak měla neskutečný hype a podporu steamu i přes to, že zbugovanost byla tak vysoká, že se spíše jednalo o boudu na hráče a peněz co jsem do toho dal jsem pouze litoval...ještě než vychytali bugy, už valili rozšíření za dalších velmi sympatických 2,5e, no nekupte to, když to steam nabízí v packu s původní hrou 4e .... fakt ojeb! *16*
  • Ku*vaaaaaaaaa I HATE PREVENTAN !!!!!!!!! po*ebany, zas*any ladovy medved !!!!! fck ads
    • Sry ale ked to clovek vidi asi siedmy krat za den tak to ide uz trochu na nervy *11*
      • No, je tam nahoře vpravo křížek, takže po vteřině to video klidně můžeš skončit, na youtube je to taky, je to sice otravný, ale dokud se to dá okámžitě vypnout, tak nic tak hroznýho......
  • ucho
    Na Steamu je v akci za 2,5 eura
  • Tohle by mě určitě bavilo.. škoda že už jsem z toho vyrostl *9*
  • Necht pero upadne kazdemu kdo si koupi Preventan.
    • Zelenej
      preventan, preventan, preventan...
      je to teplounký a bohužel i chytlaví... neřikejte že ne
    • skláním se před tvou inteligencí
  • Jen je skoda, ze vetsine ceskych hracu material nic nerekne. Lovecraftovy knihy byly prelozeny do cestiny jen zridka ... nastesi je mozno si je precist v AJ. Jenomze to uz je pro hodne lidi velky problem. Kazdopadne, vypada to dobre. Byla by ale legrace, kdyby nejaky vyvojar byl natolik odvazny a Cthulhu mythos predelal do nejakeho vazneho RPG. stalo by to za to ... konec koncu, mechaniky na nej uz jsou v tabletop forme.
    • Problem je,ze tohle video z Lovecrafta nepobralo snad nic.
      To trailer na Magicka Vietnam byl daleko lepsi a k tematu rikal vice.
      • Taky jsem si myslel, ze ukazou alespon Cthulhu. Nebo Dagona ... nebo jakekoliv monstrum ktere by fanousek univerza poznal ... ale ne ... jenom vlny naprosto obycejnych creepu ... *7*
    • a co třeba Call of Cthulhu: Dark Corners of The Earth?
      • Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
      • FPS =/= RPG. *7*
    • GlaDOS
      Lovecraftovy knihy jsou přeloženy a není jich málo. Jen nejsou moc dobře dostupné.
      • Tak s vyjimkou sbirky povidek Dunwichska hruza (nebo jak je The Dunwich Horror prelozena do cestiny) jsem v zadnem knihkupectvi (at uz kamennem nebo internetovem) na HPL tvorbu nenarazil. Mozna je to tou dostupnosti ... ale nechapu jak Stephen King muze v knihkupectvi zabirat nekolik polic, a Lovecraft tam nema ani jednu knihu ...
        • USER47
          Já zrovna o minulejch vánocích asi dvě různý sbírky povídek od HPL kupoval a myslím, že tam od něj bylo ještě něco. Taky záleží na tom, kde bydlíš, někde v menších městech ty knihkupectví nemusej bejt tak zásobený, jako v Praze.
        • keigi
          Zrovna vychází Lovecroftovy sebrané spisy. První díl se jmenuje Hrobka, druhý Měsíční močál. Když zadáš do googlu, určitě najdeš eshop, co to má skladem.
          • Ja to v cestine nepotrebuju. Vetsinu jsem toho cetl v anglictine a nemenil bych. Original ma proste sve kouzlo. Ale je dobre ze to vychazi i cesky. Moc dobre :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit