Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem nidky nepochopil ten hype
  • Ma to mit podporu vr tak jsem zvedav :-)kupuju prvni den :-)podle mne budou do toho dodavat dalši veci časem:-)
    • Už se u nás nějaký to VR prodává?
      • ringmancz
        Vive se dá myslím už od vydání koupit přímo od HTC a teď ho prodává i Alza, Oculus nevím jak a PSVR v říjnu
        • U Oculu píšou na Alze Září 2016 teď jsem na to koukal
      • Ne vsichni hrajou pokemony..VR nikoho nezajima:)
        • Pokémoni? To je ten seriál pro děti, co kdysi běžel v sobotu dopoledne? Pamatuji si infantilní žluté zvířatko, co pořád dokola vydávalo stejný zvuk, koukat sena to moc nedalo *1*
          • to seš tedy tvrďáček, že hatuješ anime typu kodomo s pár prvky shounen... taková japonská včelka mája nebo warcraft, ale s lepším lore...
            • kdo ma lepsi low resolution? *1*
            • A co teprve Rodina Smolikova, to ma poradny scifisticky lore! Kam se NMS hrabe...
            • Vážně se schyluje k debatě, jestli maj lepší lore Pokémoni nebo Včelka Mája? *7*
            • Pokémon lore je brak.
            • kdepak pokemoni maj lepší lore...
            • Nevím, co to jsou prvky kondomo v anime, ale snad to těm roztomilym holčičkám s velkýma očima pomůže neotěhotnět, jinak Včelka Mája je samozřejmě japonský seriál, o dost lepší než Pokémoni.. lore má taky slušný *1*
          • Tak snad ses nakonec ze žloutenky vyléčil. *15*
        • Nezajímá tebe, ahoj pane nikdo *1*
          • Ne, všichni weeaboos hrajou pokemony...VR weeaboos nezajima.

            -fixed-
  • Jsem na to zvědav. Je to přesně typ hry po které toužím :D Až na to grafické podání .. Nevím no čím více trailerů vidím tím se mi to líbí míň :( Snad to bude kompenzovat herní náplň
  • A to tam nebudou žádný pozemní vozítka, bygyny, vznášedla atd. kterejma bysme ty planety projížděli? Jenže vlastně prej nebudou velký hratelný lodě, tak kde bysme je vozili.. A co nějaký města, obchody, npc?

    Podle toho, co zatim ukázali, to má slušnej náběh na fail roku *13*
    • ale budou tam děti
      • Pŕimo dle autorů ve hře budou planety velikostí odpovídající těm v naší Sluneční soustavě, to jsem zvědavej, jestli se jim povede udělat planeu 1:1 velikosti Země, bude to slušný technologický achievement, to snad ještě nikde nebylo.. no a jestli nebudou, jsou to lháři a můžou se těšit na pořádnej hate *4*
        • Tak spravit taku planetu zasa nieje problem a zvlast pri proceduralnom generovani. Druha vec je aby to aj nejak vypadalo a malo zmysel a hlavne ako moc detailna bude ta planeta, respektive co sa na nej bude dat robit/modifikovat. Tam uz moze zacat problem :-)
        • V Elite realne velke planety jsou, sice bez atmosfery, pouze neobydlene ale meritko by melo odpovidat znamym udajum z vesmiru. Vozitko tam je, ale i kdyz jedes nekam 30 minut tak se stejne moc neposunes, je potreba lod. Takze technologicky achievment uz mame davno za sebou:)
          https://www.youtube.com/watch?v=-1dvFnWn45g
          • Fligh Simulator měl vlastně taky celou planetu 1:1 a dokonce i města *4*
        • Ale jestli budou planety takhle mega, tim spíš to chce nějaká pozemní vozidla
  • video skoro nic neukázalo, ale tak mohlo by to být dobré - taková kombinace Freespace 2 + FPS boje na planetách. Co mi vadí je to, že to bude procedurálně generované, což pro mne znamená nuda - nějaký algoritmus náhodně rozháže různé prvky a vznikne z toho šeď. Nejlepší je, když každé lokaci vtiskne svůj charakter nějaký umělec a ne počítačový algoritmus.
    • Paulcz
      Ano nehynoucí pravda, především dnešní AAA hry přímo překypují promyšleným designem a uměleckým cítěním.. :)
      • Drizzta si nevsimat, on je tak trochu mimo cas a dobu:)
  • Nic moc. Základní bojový systém ve videu sestříhaný na efekt. Do téhle hry bych pro jistotu musel jít bez jakýchkoliv očekávání, abych nebyl zklamaný. Bohužel jsem si naopak ustříkl do gatí, když jsem ji viděl prvně a tudíž všechny trailery na mě od té doby působí poněkud smutně, když vidím, jak to všechno pořád působí stejně nudně a jednoduše.
  • ringmancz
    ten algoritmus na tvorbu planet možná způsobí hře problémy - http://www.pcgamer.com/company-claims-no-mans-sky-uses-its-patented-equation-without-permission/
  • bohužel hlavně desing zbraní a lodí je extrémě nudný a bez nápadu, není tam nic co už by jinde nebylo lépe....
  • Qub4_honor
    Petře nejsem si jistý že věta: No Man's Sky vyjde pro PC a PS4 10. června pod videem je platná ... někdo z konkurence už to i použil na twitteru proti Vám
  • Jak se jmenovala ta super hra co bohužel trpěla neduhy mnoha bugů.taky se mohlo na všechny planety ,tuším že to dělali rusové?
    • Precursors?
      • jj super to je ono
      • Dá se to někde ofic. sehnat? Dá se k tomu někde sehnat en titulky nebo dokonce cz? Vím že to bylo původně jen ru.
        • En lokalizace je k sehnání na moddb v rámci unofficial patche.
        • Noo, ja som tam pred par rokmi kopíroval nejaké súbory aby to išlo. Malo to cca 2gb a seedovali to dvaja ľudia :-) Takže to asi bude problem.
          • Precursors asi pred peti lety prodavali na gamersgate digitalne s anglickymi titulky, bez dabingu. Ale sel k tomu stahnout rusky dabing, anglickej dabing to nikdy nemelo. Dneska to sehnat je dost kumst, jedina sance jsou torrenty nebo se podivat na fora kde se temhle hram venuji jestli nekdo nesdili odkaz. Krabicove to vyslo jen v rusku.
      • Hej Precursors. V podstate sci-fi Boiling Point. Nebolo to zle, ale tie bugy to dost zrazali.
        • Aby ne když to dělali stejný lidi.
    • Možná myslíš Parkan I a II?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit