Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuhle serii pro mne degraduje hrozne nízká obtížnost, i když chápu že to má byt zamerením oddechova strategie.
    • Pethulla
      ale to až ty pozdější díly. O jedničce se určitě nedá říct, že by byla jednoduchá.
  • obávám se, že s tou mizernou dopravou neudělali zase nic. Přitom to bylo jediné co potřebovalo opravit. Všude je pouze jeden typ silnic...
    • Je pravda, že v T4 vázla doprava, ale co mě spíše více trápilo, že jsem neviděl nikde podrobnější přehled třeba výroby, viděl jsem třeba, že je vstupní vklad do průmyslové budovy 500 jednotek a výstupní 130. Hodilo by se podrobnější info :) např. že za x tun dřeva vyprodukuje továrna za měsíc x tun židlí a samozřejmě ta doprava no, často se stalo, že v továrně byl materiál i výstupní produkt, ale nikdo ho už neodvážel, protože silnice byly plné. Osobně, ale musím říct, že jsem se v pozdější fázi hry s dopravou popral a zácpy jsem neměl, ale za to mi furt stály továrny s plnými sklady a nikdo nic nedělal. :-) Tak doufám, že toto vyřeší taky.
      • Ohledně toho průmyslu to říkám z toho důvodu, že jsem nikdy nepoznal kolik je potřeba třeba farem na pěstování tabáku abych dostatečně uspokojil výrobu na 100% doutníkové továrny atd.. :)
        • To šlo zjistit celkem snadno, dokud nešla část tabáku na export, tak se všechen zpracoval v továrnách, tedý ho bylo málo.
          • jenže kde já jsem měl možnost zjistit, že tato surovina se už třeba exportuje z ostrova pryč? tedy vím, že ho továrny měly dost. V almanachu?
            • v almanachu si pozres, ci bol exportovany tabak alebo sleduj tovarnu, ci sa vstupne suroviny niekedy dostavaju k nule (ze pomaly dochadza material) teda ci ludia maju prestoje, ak hej, pristavaj farmu
            • myslím že když klikneš na farmu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit