Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    "Nova ze StarCraft Ghost? Co ta tady proboha dělá..." Ta tam proboha dělá to, že pokračuje ve své roli, jež ji byla dána už ve Wings of Liberty.
    http://www.youtube.com/watch?v=kNMEplNZcUw
    ->
    http://www.youtube.com/watch?v=7F8vLpTO4zc
    anebo
    http://www.youtube.com/watch?v=KTYo9U9hdM8
  • GlaDOS
    Těšil jsem se ale ten super přehrávač video nechce načíst. Vážně super.
    • musis pockat tak 5 minut a pak se to spusti, ale potom bacha aby jsi pri pokusu video zapauzovat nebo zmenit hlasitost nekliknul na reklamu ktera tyhle ovladaci prvky prekryva, jinak bys musel cekat dalsich 5 minut nez se to znovu spusti ;)
  • Thorgall
    "Nova ze StarCraft Ghost? Co ta tady proboha dělá... "...Pro člověka, co hrál dvojku to zas takové překvapení nebude. Nemáš chuť tomu dát do budoucna aspoň šanci, Petře ?. Ta hra není vůbec tak zlá. Nikdo neumí pracovat se zaběhnutými klišé, tak jak to dělá Blizzard :) To ale nemění nic na tom, že se neskutečně těším.
  • Nemuzete sakra pouzit jakejkoliv jinej fleshovej prehravac kdyz uz to nechte linkovat z tytrubky? Fakt jsem nezazil horsi.
    • jo, zas fakt ani jedno video nejede, to uz je na nic
    • Mozek
      Souhlasím...sem se navnadil a vzápětí hned nasral, že to zase nejede... *7*
  • To bude zase SRAAAAAAAAAAAČKA ...
    • Tak furt nežer ten Gutalax...
    • zase? mozna bych ti doporucil zmenu stravy, jestli s tim mas neustale opakovane problemy ;)
  • Krása.
  • StarBrak II
    • Ringwraith
      Nebuď blbej.
      Ať už máš pravdu nebo ne, tak je jasný, že na tuto diskuzi se budou dívat hlavně fanoušci Starcraftu, kteří tě sežerou zaživa.

      Jinak musím Blizzardu pogratulovat. Jejich mind control je fakt skvělej. Ať vydají cokoliv, tak si spousta lidi zcáká gatě.
      • Souhlasím Blizzardi jsou králové herního průmyslu. Posledních 20 let vydávají tři stejné hry pořád dokola a dokola a vydělávají na tom bilióny triziliónů dolarů ;)
        • ale proc jsou Blizzard jedini kdo to dela poradne? chci rict, proc na trhu nejsou desitky uzasne odladenych dokonale vyvazenych realtime strategii s bozskym multiplayerem na urovni profi esportu s epickym singlem k tomu? Kdyz je to tak jednoduche, proc je Blizzard jediny kdo to dela poradne? :)
      • jo to mas pravdu, mind control maj fakt povedenej, treba me se jim povedlo presvedcit ze me Starcraft 2 bavi hrat uz vic nez rok, tomu rikam hypnoza :D
      • SirArag
        Možná to bude proto, že to některé lidi baví? To je jen podnět k přemýšlení, nechci tě ovlivňovat jako to "dělá" Blizzard.
        • Ringwraith
          Ale dyť jo. Jenže hranice zábavy a mind controlu jsou nejasný.

          Kdyby Blizzard oznámil, že za hraní Starcraft 2: HoS nebo Diabla III se bude platit měsíční poplatek, tak vřím, že spousta lidí to přijme se zavřenou pusou. A přitom je to něco, co by bylo kdysi dávno naprosto nemyslitelný.
          • ja nemyslím že by to přijaly se zavřenou papulou spíš by začli jásat a tleskat a jako správně mind controled přesvědčovat ostatní, že je to vlastně perfektní výhoda *1*
          • Jak kdo... Zarytí Blizzard fans asi ne, ale věřím, že spousta lidí by je poslal do pr*de*e.
    • A dokážeš tento svůj názor i obhájit a nebo už musíš spinkat protože tě maminka poslal do postýlky?
      • nemam homosexualni rodice: "protože tě maminka poslal"
        • To jsem neřekl... jenom, že jsou transvestiti jako ty :)
        • kostejnesmrtelny
          Nemáš žádný rodiče.
          Když se mi tuhle udělalo po návratu z hospody udělalo blbě a odplivl jsem si, tam kde to dopadlo vyšlehl oheň a z toho jsi vyskočil ty.
          • drogy jsou spatny
            • tohle muze minusovat maximalne zavislaci
      • smejki
        a tak on stracraft je v zásadě brak, ale vysoce kvalitní *4*
        nejhlavnější ovšem je, že je to taky čupr hra
  • smejki
    ::jekot připomíjací dvanáctiletou školačku na koncertě Tokio Hotel::
    • IWKYN
      Nebo toho Bobra....
      • smejki
        to je ale úplně jiný jekot!! *1*
  • Vypada to temne a pekne :) uz se tesim, pribude me dalsi fura achievmentu co me zamestna =D
  • Tam uz vsetci pisu, tu su moje peniaze. )))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit