Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vi uz nekdo jestli pujde o otevrene mapy a jak velke?
    Nebo to bude koridor s par paralelnimi stezkami a naskriptovanymi udalostmi?
  • tonnymontana
    Skoda ma te hezkej vizual a atmosferu ale ten parkur nebo co to je a lezeni na domy ci stechy ve hrach nemam rad:/ takze tahle hra pujde mimo me je to skoda neni to jediny titul ktery uz jsem vynechal kvuli super schopnostem behacu strech:)
    • A me to naopak celkem bavi, pokud je to dobre zpracovane. Takove Mirror's Edge byla pecka a zde to vypada jako dobrej gameplay prvek. Za me palec nahoru. *3*
      • tonnymontana
        jasny tak logicky to tam je protoze to vetsinu ldii asi bavit bude. bohuzel ja jsem to mensi procento:( ale rad bych si zahral neco jako Night of the living dead 1 podle me to ma potencial i na hru kdyz jsem koukal na aliena (noveho)
  • Pete.palis
    mise v noci?...raději dám šlofíka do rána *1*
    • Přesně...V noci na nás ze zadu vyskočí nějakej zombík a nám povolí svěrač... :D
  • Kvůli tomuhle bych snad ještě zvážil své možnosti a jel se tam podívat :)
  • Dean Hall by měl všechny vývojáře rádoby zombie her žalovat za kopírování jeho hry. Stejně jako Notch by si neměl nechat líbit kopie kopání vyrábění.
    • Prečo? Hall nevymyslel zombie hry a Notch nemá prečo žalovať kedže MC je stále najhranejšia hra a tie napodobeniny sú zväčša odpad.
  • To by mohla být luxusní záležitost, jen se mi nepozdává ten FOV. Širší zorné pole by nebylo na škodu, tohle nevypadá ani 90.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit