Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Simulátor Ukrajiny...
  • i kdyby v MP byli zajíčci a mrkvičky, tak je mi to u prdele, je to mp. Se poserte, řešit každého černocha... Fakt magoří tahle generace...
    • ze ty sis rano zas zapomel vzit prasky?
      • XorxoxTalarius
        Mam pocit ze na tohle uz prasky nepomuzou
  • Uz se nekde vyjadrili k tomu jak to bude se serverama a anticheatem pro MP?
    • Každej rok slibujou dedikovaný servery a anticheat a jak to je asi víš.
  • kdyby vydali zombíky samostatne, tak bych si to koupil, ale zbytek cod mne moc neláká
    • P.S.
      tenhle prispevek jsem psal predtím než jsem zhlednul video. ale ted se mi to nelíbi, vypada to tak nejak naturalne a nechutne. vsude krev atd
  • To vypadá dobře, dostanu jen 1 mapu a zbytek si budu muset dokoupit jako u IW? *11*
  • XorxoxTalarius
    Jako vypadalo to super, ale stejne mne cerni nacisti dost kazi chut si to koupit
    • To není nic divného v SS sloužili jak Černoši tak Židi :-) Vyjímečně to je historicky správně, byť se jen snažily o rasovou rovnost, nebo co.
      • Žádné černé ženy v SS nikdy nebojovaly a židy bys spočítal na prstech jedné ruky
        • Samozřejmě typický blábol vycházející z ignorance a propagandy. Židů sloužilo na desítky tisíc. Nevidím důvod, proč by nemohli - pokud nebyli nábožensky založení. Nevím jak černoši (těch bylo Německu jak šafránu), ale paradoxně s nimi zacházeli víceméně líp, jak v US.
          • source?
            • XorxoxTalarius
              Vis o tom ze muslim neni rasa a tak muzou byt i treba bili muslimove?
            • tak, předpokládal jsem, že když už se oháníš číslý, máš nějaký zdroj, ze kterého jsi čerpal a o který by ses mohl podělit, ale jak vidim, máš velký kulový *5*
            • "In prisoner of war camps, black soldiers were kept segregated from white, and generally experienced worse conditions than their white comrades, conditions that deteriorated further in the last days of the war." -wikipedia-

              Alexander Jefferson, černoch, pilot US zajatý v Německu:

              But his homecoming was bittersweet. In his book, Jefferson recalls that, despite having been treated in Nazi capture like every other Allied officer, he personally experienced racial prejudice immediately upon his arrival back in the U.S. After coming into New York harbor past the Statue of Liberty, flags waving, he walked down the ship’s gang plank only to be greeted by a white U.S. Army sergeant on the dock shouting a deeply offensive term for African Americans.

              Haha... jewpedia...
            • Internet. I cvičená opice si to dokáže vygooglovat, včetně černochů a dokonce i muslimů v německých uniformách. Ale to je moc práce, že, 'skrytý' Franku?
        • židů tam sloužilo na 150 000, to asi na prstech ruky nespočítáš :-) A černé ženy né, to je fakt. Ale černí muži ano.
          • jamar28
            Můžu poprosit o zdroj? Věděl jsem třeba o Nepálcích v SS, ale o černoších a Židech fakt ne. Zajímá mě to.
    • Fraizer_cz
      je to jenom v multiplayeru, takže mi to nevadí, já totiž vždycky střílím do černýho :D
    • Černej nacista mě pobavil v Millerovo Spiritovi, ale tohle už je naprostej výsměch rozumu. V Dunkirku od Nolana je prej taky málo žen s odbarveným podpažím a dobových černochů. Měly by existovat nekrotermální elektrárny pro lidi, kterym tahle propaganda připadá ok.
      • Paulcz
        A pro začátek se můžeš naučit správně skloňovat.
      • jamar28
        Nejhorší bude, až si ta politicky korektní úderka konečně pročte libovolnou učebnici dějepisu a zjistí, jak nekorektně historie umí být. A to není fór, když jsem jednomu Amíkovi psal, že bílí otrokáři většinou získávali černé otroky tak, že je kupovali od arabských a černých otrokářů, napsal mi akorát, že jsem nágl. *1*
    • Já si moc nevzpominám ani na invazi zombíků během ww2
      • cumpi3
        a co? Ve RtCW taky byly zombici a jak tu hru vsichni milujou *14* *3*
        • Njn ale Wolf se od začátku profiluje jako čistá fikce, viz robo Hitler v původnim Wolfovi nebo ty nový díly, WW2 dily CoD se tváří jakože aspoň lehce zakotvený v realitě
          • cumpi3
            proto je tohle separatni *1*
            • Njn, já si to zahraju rád
      • Ale tak to je separatni mod, cerny female nacisty potkas v normlanim multiplayeru.
        • Jako fakt? Máš nějakej screenshot? Jestli to tam fakt je, tak jako hodně wtf
          • Bohuzel to tam fakt je, tady je treba video https://www.youtube.com/watch?v=LK80AVnzVCY
            • Tak to je masakr, chvíli jsem myslel, že si to zahraju, ale tohle je fakt přehnaný, no nic, zpátky k CoD World at War, tam jsou aspoň v mp svastiky a zádný černý nacistky, tenhle hon za politickou korektnosti je opravdu směšný
  • Nazi zombies!Ale bez nacistických zombíků.
    • To je kvuli nemcum, ti kdyby videli obrazek hitlera nebo nedej boze hakenkreuz tak se instantne zradikalizujou a mame tu treti svetovou :D /sarcasm
  • jamar28
    Ten zombie mód dělají někdejší vývojáři Dead Space, takže by to mohlo být dobré. Vlastně mě to už teď zajímá víc než ta patetická hlavní kampaň. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit