Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Ta znělka je super :)
    • Miserius
      Taky jsem si rikal, asi tak 100x lepsi nez Gamescon u kteryho jsem si rval uči a schovával je do ledničky...
  • Baterka v Iphonu je vybitá už po půl dni. Je to naprd.
    Reklama pod tím - "Uvažujete o koupi Iphonu?" *12*
  • Vyjebaný přehrávač. *16*
  • jo to znam.. pracoval sem v USA 3 měsíce.. klasika Američan jde do posilovny s flaškou vody s ledem a k tomu mu tam běží klimatizace na maximum. Já osobně sem z posilovny jednou měl i nachlazení. Kuli té klimatizaci, vodu sem si samozřejmě nosil v normální teplotě. Ale nechápu jak to ty lidi můžou přežít. Normálnímu člověku to roztrhá vnitřnosti, když se zahřejete v posilovně a pak se napijete vody s ledem...
    • frag.ment
      Normální člověk hlavně nechodí do posilovny..
      • Do you even lift bro?
  • B.o.b
    Tak z mýho pohledu si myslim, že si to v LA docela užíváte. *4*
    • Já jezdím služebně do Číny, tím se nechlubím (není ani moc čím), ale poprvé mi kamarádi říkali, jak se mám, že uvidím svět atd. Ale realita je jiná, nuda při tý sakra dlouhý cestě, čekání a co vidíš? Jo, velká milionová města, mrakodrapy ... ale ruku na srdce, moderní stavby mne moc neberou... Ve výsledku je to jako by jsi jel na služebku do Prahy ale nemáš čas ani jít na hrad, takže vidíš ty nudné ulice... a kultura žádná... ale chápu že E3 je o něčem jiném asi ... to, že to je na umření asi říkají ti, co tam jsou už po několikáté ... tak to znají.
      • Tak ono asi kazda pracovna cesta je rovnaka. Dlha a nudna cesta tam, pobyt v style rano vstanem na hodely, presun na pracovne miesto. Ak je clovek niekde v cudzine tak vecsinou sa to snazi domakat co najskor tak je bezne zavrety v kancli aj do neskoreho vecera. A vecer zasa presun na spet na hotel. Maximalne , ak nepada od unavy, obcas vecer nejake to vybehnutie von ak to vobec miesto pobytu dovoluje. No a na zaver zasa dlha cesta na s5 domov. Malo kedy je vobec cas si nieco z daneho miesta poobzerat. Ale ostatne aj kolko z nas vobec pozna svoje mesto do posledneho zakutia ?
    • Miserius
      Nevypadaj nějak zničeně, jak vsichni rikaj ze to je na umření... Verim ze to pak budou dospavat, ale aspon maj zazitek...
  • To s tou klimatizací, je ve všech lepších zemích s konstantně teplým podnebím. Vždycky mám pocit, že bych měl nastupovat do nadzemky s kulichem a teplejma ponožkama o krámech ani nemluvě :-) Taky mě udivuje, co si dokážou vzít na sebe. Černé kalhoty, košile a třeba černá kožená bunda nejsou problémem, zatímco my bychom se v tom upekly oni jsou v pohodě. Pamatuji se na záběry z Mexico city, kde teploty klesly na, pro ně pouhých a neuvěřitelných 20 stupňů a oni vytáhli svetry a zimní bundy :-)
    • DeathOnVacation
      A tý elektřiny co musí všechny ty klimatizace žrát.
    • Tak ono je to tazka zvyku. Stredoeuropan sa v Egypte poti ako prasa pritom je tam pre domacich povedzme beznych 35 stupnov a zasa naopak ked dojde do europy niekto z blizkeho vychodu a juznejsie tak ma pocit ze tu umrzne.
    • já sem tu úchylku s klimatizací a vším studeným zažil i na východě USA v D.C kde to neni tak teple pořád.. Je to normální léto/zima prostředí, ale stejně lednice třeba mrazila tolik, že když sem tam dal vajíčka (do lednice ne do mrazáku) a potom ty vajíčka rozbil tak byla uvnitř zmrlá *8* ... Klimatizace jede i v posilovně (největší blbost) a lidé si tam nosej vodu s ledem... Já sem z toho onemocněl a to sem se vždy vše snažil uvést do normální teploty před požíváním... asi si na to vyvinuli nějakej obranej mechanismus (evoluce) :).. no přece to kdysi taky byli Evropani...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit