Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ah, tak preto na mna klienti cumia ako na debila ked im na ich "how are you" odpovedam "good. you?" :D
  • BoB.2
    U to ho stromu vypadá jako že se chystá zpívat.
  • Keyz
    Ten internet bych ve vyspělé USA čekal lepší. Když jsem se díval na ceny internetu u velkého comcastu, tak to je celkem síla. U nás to máme například u UPC ještě skvělé.
    • taky jsou tam jinačí platy si myslim
      • Keyz
        To jsou ale, stejně. Čekal bych mnohem lepší net přes kabelovku. To tady je snad i lepší.
  • martyEF
    zdravim, sice never ending story, ale opět mám dotaz k "úžasnému" přehrávači videí ... je normální že po spuštění čekám nejdřiv až se načte reklama po načtení celé reklamy se reklama teprve spustí a poté jede až video, já jen že jsem se s tímto ještě na žádném serveru nesetkal a jen se chci ujistit že je to další supr drupr vychytávka na gamesech, opravdu je v pořádku že musím čekat i na načtení té stupidní reklamy? Všude jinde pustím play hned jede reklama a pak video, nejde to taky tak udělat?
    • Třeba je to tím že patříš k lidem co mají připojení rychlé jako bylo řečeno v pravidlu č. 2.
    • Prihod klukum neco na provoz a reklama te nemusi trapit *3*
    • U mě takový problém taky není.
    • Warriosparky
      Normální to asi není. Zvlášť když mně se reklama spouští okamžitě, aniž by se musela kompletně načíst. *3*
  • TheGGG
    A je to tu, miluji E3 každý rok hromady nových her. Nechápu jak si někdo může stěžovat, pořád je co hrát. *1* *1*
  • Já mám za to, že je to "how do you do?". Když to řeknou obě strany, znamená to - "těší mě" - "mě také" ;).
    Ale je možné, že se to dá říct i takto :D.
    No, já bych řekl, že je to trochu nadnesené s tím, že nikoho nezajímáte ;). Amíci nejsou Češi :D.
  • Fakt nikoho nezajímáte? A já si bláhově myslel, že si vývojáři s každým rádi potřesou rukou, vyslechnou s úsměvem stížnosti na hru, dají vám autogram nebo peníze na zpáteční letenku :)
    • ales.smutny
      Ono se spíš mluví o obecné komunikaci ve Státech...na pumpě...v sámošce...restauraci...:)
      • Pravda, v Anglii to je jiné kafe :)
        • kapalka
          Ne, v Anglii je to naprosto stejne.
  • kubi-wan
    So... How are you?
    • Keyz
      Takto se zeptat česky v hospodě tak si vyslechneš jak vše na ho*no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit