Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro me nejvetsi sklamani a to dost!je killzone shadow fall!Valecna vrava je tatam.cervene oci take.grafika silene barevna nijaka,pro me nej dil kz2 efektama atd.killzone pro me konci.nemam rad az tak silene barvy jak v crysis a celou tuto hru a tohle je crysis,prebarveny az hruza.a ten useklej konec kz3 se me take nelibyl!tak jsem se tesil jak naplni tech demo z roku 2005 tak jsem si predstavoval nove Kz i tu paletu barev.boze jak je to silene barevne a spaskundeny vojaci fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjs toho se nevzpamatuju.zustavam u ps3 a kz2,3 super multak.
  • Bóže ten přehrávač mě tak sere. Ne a ne to chtít přehrát. *16*
    • janchor
      Zkus přepnout do flashový verze.
  • Hip Hop Gamer je řízek... :D asi takové pocity mám teéž z PS4 a to jsem PCčkař.. vážně si přeju aby MS se probudil.. že takle nééééé
  • ezechiel25-17
    Jiný neznámý fanoušek xboxu :D
    http://i.imgur.com/h8duAbE.jpg
  • InvisiblE182
    Možná to bylo světlem, ale přišlo mi, že hip hop gamer by si měl vyčistit zuby, nebo brzdit s marijánkou.
  • Mortuus
    Hned ten první černoch v prvním videu to celý prokoukl. "Naaaah, prostě nám dejte hry a kašlete na nějaký share video na soc. sítích, stejně to nikdo nepoužívá". Tesat do kamene!
    • Miserius
      Ten to vsechno rekl nejlepe, ale musel jsem se smat kdyz rekl ze za 500 dolaru by mu to melo ty hry delat samo *1* lakava predstava
  • kret*n hiphop gamer je stejnej kret*n z obrázku jako z videa, proč jsem si to vlastně pouštěl?
    • Protože si kret*n?
  • Malleth
    X360 sem si nekoupil kvůli přístupu Microsoftu k lidem a celýmu byznysu. Ten se očividěně nezlepšil (spíš naopak), takže nevidim důvod ke koupi Xbonu.
  • Viktor_H
    Hip Hop Gamer! "So much love on the stage!" *1*
  • conflig
    Doma my leží PS2 a teď začínám o nové konzoly uvažovat, na základě dosavadních informací to bude PS4 nebo upgrade PC *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit