Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    hru hravam a je to skvele :) lepsie nez The Banner Saga...odo mna 8/10 :) ...hra je to skor nez na absolutnu taktiku zamerana na akcnejsiu zlozku :) tam sa branit je zbytocne, a mne to vyhovuje :)
    • ale doporucim nehrat to na hard,obtiznost je fakt prehnana.V 2 prologu jsem se zasekl v arene a asi nejsem schopen to udelat.
      Maj otrveny zbrane elixiry brneni atd,vy mate kulovy
  • Boje jsou tam docela takovy suchy. Na tahovky nedam dopustit, ale tady mi proste neco nesedi a nevim presne co...mozna ty animace na me pusobej hrozne umele. Hral jsem ten early access jen chvili, ale vypadalo tam dost veci jeste nedotazene, tak jsem se na to vykaslal. Pribeh ale vypadal celkem zajimave, urcite se do toho dam, az to vyjde full.
  • nevyzera to spatne, ale chcel by som aby tam existoval friendly fire,blocking, parrying, dodging....
    • az na friendly fire je tam vsechno
  • Vypadá to dobře, pokud splní hra očekávání je to jasná volba :)
  • fallanga
    Ta hra vypadá unikátně a originálně, jen aby to splnilo očekávání.
  • koukam ,ze uz zacina byt tradici platit za betu.Platit za to ze jim muzu delat testera,je fakt moc. Bouhuzel se najde spousta pip ,ktery za to zaplati a tak se stoho stane standard
    • Vždyť ti nic nebrání si to koupit, až vydají 1.0. Žádnýho "betatestera" tě dělat nenutěj, je to pro ty, co chtějí tvůrce podpořit a ke hře se dostat dřív.
      • Ja to chapu,ale casem se stoho stane pravidlo a zavedou to vsichni.
        Pak at se nikdo nedivi ze i ''hotve hry'' jsou vlastne bety
        • Velká část hotových her jsou ve stavu bety, jen mají nálepku "hotový produkt". Tihle tvůrci nelžou, že tomu tak není, dopředu o tom varují, takže si může každý s koupí počkat, pokud nechce tvůrcům pomoct.
          Pokud k tomu bude mít většina tvůrců takto férový přístup, tak by mi to nevadilo.
    • Ty jsi asi nepochopil pojem Early Access co? Tyhle hry vycházejí bez opory velkých dodavatelů a hráči co si jí koupí v Early Accessu jí tak pomáhají zafinancovat..
      • Early Access je porad beta! Kdyz chteji pomoct s hrou tak meli dat poplatek dobrovolny a ne ze oni setri na testerech a ja za to mam platit.
        Finance dostanou az to dodelaji
        Pak at se nikdo nedivi v jakem stavu vychazeji hry i od vetsich vydavetelu
        • fallanga
          Tohle, že je velký vydavatel? O tomto studiu jsem nikdy neslyšel.
          • On snad někde píše, že toto je velký vydavatel? A že ty jsi o nich neslyšel? Občas vylez z jeskyně, jinak by tě neminuly názvy jako Edna & Harvey: The Breakout, Deponia, The Dark Eye: Chains of Satinav nebo Machinarium, Botanicula...
            • fallanga
              Znám Machinárium i Botanicula, lae jelikož jsem to nikdy nehrál a ani se o to nezajímal, tak jsem se nezajímal ani o společnost.
  • Neměl by ten poslední link mířit na Steam?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit