Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • [url='https://www.google.com/images/srpr/logo11w.png']test[/url]
  • Proč jim z hlav rostou rohy? *1* Ne že by mi to vadilo, hra vypadá parádně.. jenom mě to zaujalo :D
    • MickeyMutant
      Ti s rohama nemají být lidé, jsou to obři, které autoři pojmenovali Varlové. Oni se snaží vymýšlet jinou mytologii než dwarf/elf klišé, což je chvályhodné.
      • Aha, díky za vysvětlení :) ..Myslel jsem, že to je nějaká nová stylizace Vikingů *15*
      • Já ve svém fantasy světě, který postupně tvořím vůbec nepoužívám elfy, trpaslíky atd... Spíš se inspiruji Antikou a podobně... Přijde mi to mnohem zajímavější.. elfů a trpaslíků je už plno..
        • MickeyMutant
          Chce to odvahu, lézt na Sever a nepřibrat trpaslíka s elfem.
  • Na toto sa velmi tesim, multiplayer ma nebavil, dufam ze prinesu skvelu a co do hratelnosti hlboku kampan.. Uz nech to je tu !! (**throws money at the screen**)
  • Ta stylizace je nádherná, to oblečení a tak dále úžasně Západní (Severní).. Napadá mě proč RPG hry (hlavně MMORPG-moje nejoblíbenější) nemají nějaké hezké kostými z historie kultur naší planety ale vždycky vypadaj jak nejposlednější módní přehlídka ujetého fashionisty... Přitom zdánlivě jednoduché oděvy našich předků vypadali prostě nejstylovějc ze všeho... A neviděl jsem zatim ani jednu hru (která se snažila o supermódní fantasy kolekce), která by dokázala přebýt autentické prvky svých předloh či příbuzných žánrů.
  • Viktor_H
    Na tohle se těším. Bojové mechaniky snad budou z těch "easy to learn but hard to master".
  • Vikinská?
    • Není to překlep :-).
    • Vikinská je nejlepší! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit