Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je proboha ? To vypada jako hra udelana za 2 tydny. A za 20e ? Vysmech...
  • XorxoxTalarius
    K teto hre mam jenom ctyri veci, prvni je ze to vypada zajimave a ten zpusob boje a reseni puzzlu jsou urcite plusove bode, za druhe ale nechapu v cem je to vikingske RPG, jelikoz to opravdu na severskou mytologii nevypada a dost to srazi bod prvni, treti vec ktera zarazi je vizualni stranka, ponevadz opravdu vyzdvyhuje bod dva do nebe a na hru se neda poradne koukat a ctvrty a posledni bod je cena. Dvacet euro? To spadli z visne? Za tohle? Vzdyt jediny plus ktery mi to muze nabidnout je vice postav v druzine a to neni neco kvuli cemu by to bylo "must buy".
    Osobne to na mne pusobi jako fail, za deset Euro dobry, ale takhle ...
  • Uff, i před pěti rokama by tohle bylo starý...
  • Sr_Lobo
    Dobrej postřeh, mě spis zarazil ten vizuál jenž vypadá jako krávě z anusu vytažen...
  • MickeyMutant
    Všimněte si kompozice postav na artworku, hlavně jejich levitujících a propletených nohou. Jestli je tohle oficiální bojová formace, tak musím citovat klasika: "...páč tam pracuje tým lidí, jeden zdržuje druhýho, tady vidíte, jaká je tam kázeň, jaká je tam disciplína."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit