Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jsem rád že si zase zahraju za Evie... i když Jacob by se tam mohl mignout taky *4*
  • MalyZeli
    Hmm, este tyden? to je hnus....
  • jack rozparovac je smyslena postava na kterou se hodily vsechny ritualní vraždy co provadeli židozednáři, to tam taky je?
    • TheGGG
      to jsi slyšel od kterýho soudruha z ČSLA?
      • Tuhle informaci má ze srazu ve švýcarské basileji 1897, kde při pojídání falafelu a košér uzené tresky zjistil pravdu.. .Jack the Ripper je ve skutečnosti Theodor Herzl, který se snažil utéct do Palestiny před Scotlandyardem. *dramatic music* To je přece jasný, že všechnu špínu způsobují Židi. NE? Kdo jinej přece.
        • TheGGG
          já bych řekl spíš že komáři... *3*
      • Justin Bieber to prý říkal.
  • Tak tohle me z, at uz filmovou nebo herni blockbusterovou scenou vygenerovanych 360° videi, bavi tutove nejvic. Nekolik vylozene jak p_del na hrnec polozenych momentu maximalne tezicich 360° tesi — jako letici nuz. Snad poprvy kdy mi prislo smysluplne a vypointovane pouzity hazeni mi predmetu do ksichtu primo z "platna". Ze to ma neco spolecnyho s vyseptanou assassini serii je nepodstatny.

    PS—zkousel nekdo s Oculusem?
    • Zkoušel a je to docela fajn, dokázal bych si v tom představit nějakej kratší film :)
    • Právě jsem teď 2x zkoušel s čínskými cardboard VR brýlemi za 48 Kč na s5tce, a beztak si to půjdu pustit potřetí ☺
  • Povedený?! *7*
    • Pořád je to řemeslna hra s inovacemi na jedne ruce počitatelnych a podesáté to samé ale ano je to povedené
      • jooo řemeslně je to na špičkoví úrovní hlavně pohyb postav a to jak sou udělaný města ale i hratelnostně to maj hodně vychytaný!
    • AC jede ať chceš nebo ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit