Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestaňte už pořád brečet, že konzole brzdí vývoj! V první řadě jde v herním průmyslu o peníze a tak je HW cyklus konzolí holt 7/8 let a starýho psa(konzoli) holt novým kouskům nenaučíš. Tohle remcání je teda úplně zbytečný. Mimochodem 7 let starej počítač, kterej stál tenkrát 12 tisíc by ze sebe tohle nikdy nevymačknul a pokud to srovnáváte s novejma mašinama, tak to pak nemá cenu radši ani komentovat.....

    Mě se video(grafika) líbí a ikdyž na hře teď pracují 343Industries, tak si myslím, že hra určitě dopadne dobře a přinese i pár příjemných novinek/změn.....

    A přiznám se, jsem fanoušek Halo univerza(knihy, hry...) a moc se na to těším...
  • inak to hrané videjko je super..to by som si aj celovečerák pozrel *5*
  • nič v zlom , nič proti konzolistom..ale mne to ovládanie gamepadom príde také.....zabíjajúce adrenalín-znižujúce vtiahnutie do atmosféry hry-napätia...také ..pomalé -pohodové mierenie=pomaly zamierim a vystrelím..a pod...z videa to priam na mna sála *5* ..a to "ohromné plitvanie drahocenným strelivom "*16* ...to mi je proti srsti *4* , ja som naučený šetriť a využívať všetko čo sa dá aby som mal na horšie časy,to je podla mna pravá atmosféra..ked výjdete z boja z 5% života a pár nábojmi a neviete kde nájdete další zásobník,lekárničku..ani kedy a odkial navás niečo vyskočí.:) tam je treba mať rýchlu a presnú reakciu..to je to pravé -adrenalínové..nie zamierim na postavu a je jedno kam vystrelím a ono mi to ukáže že headshot. *10* nič v zlom ale toto mi tu v tomto videu chýba *7*
  • dalsie sci-fi CALL OF DUTY
    • Další RE**RD xD xD xD
  • Asi nemá se sérií Halo cenu začínat coW,když jediný co jsem hrál bylo ODST a vůbec se mi to nelíbilo.Nebo jo?
    • ODST bylo poměrně dost odlišné od ostatních HALO HER. Mě osobně bavilo. Předchozí HALO 1,2,3 + REACH jsou hodně příběhové a celkem dost odlišné :) dal bych tomu ještě šanci kup si Halo: Combat Evolved Anniversary není to drahé a za pokus to stojí.
    • ODST bylo do urcite miry trochu jine Halo,ale pokud se ti to nelibilo,tak pochybuju,ze se ti bude jiny dil libit *3* .
      • Tohle podle různých gameplayích se mi právě líbí,ale nevim,jestli by mě to fakt bavilo,když mě ODST nebavilo,a jestli má cenu začínat čtyřkou,když o příběhu ani o universu nic nevim
        • začni trojkou, ta byla podle mě nejlepší. Pokud k tomu ještě někoho přizveš do co-op multiplayeru tak to je teprve ono. Na obtížnost legendary super výzva. ODST mě moc nechytlo. Celkem nudný a stereotypní bloudění po městě. Jinak na čtyřku se hodně těšim...
        • Tak ctyrkou bych asi nezacinal.Je to sice zacatek nove trilogie,ale znalost predeslych dilu si myslim,ze bude celkem dulezita.
          Pokud se ti 4 dil z gameplay videa libi,tak bych tomu sanci dal.
          Zkusil bych,jak tady bylo zmineno Halo CE Anniversary,coz je remake prvniho dilu.Graficky vypada na dnesni pomery slusne,takze ani po teto strance by to nemel byt problem.
  • Moc se mi to líbí až na to že mi to připomíná crysis a ze všeho nejhorší je to že to není na PC. *9*
  • not bad *3*
  • MidnighT91
    Na pc by to vypadalo hezky...
  • To, že při pokusu o posun ve videu se to vrátí zase na začátek, není vůbec, ale vůbec pěkný. :P
    • Overwatch
      To bylo jen chvilku po nahození, teď už to jede normálně :)
      • Yes! Už to jede cajk.
  • Tak a ted si puste video ke Crysis 1 a můžete porovnat, kam "táhnou" herní scénu konzole (vizuálně i gameplayem)
    • Co to meleš? Atmosféra a grafika do sebe skvěle zapadají, stejně jako u Crysis.
      • Ano, ale on to skôr myslel asi tak, že kedy vyšiel Crysis 1 a akú mal grafiku a kedy vyjde Halo 4 a akú ma grafiku priatelu.
        • Jo, já zas chtěl říct, že to konzole nikam netáhne, jelikož je jednak atmosféra a grafika v pořádku, a je to xbox titul, takže nijak nebrzdí PC. *4*
        • Graficky je to lepší jak HALO REACH, navíc kvalita videa je celkem ubohá takže z toho soudit moc nemůžeš. Jinak halo nikdy netíhnul kreálné grafice spíš k pěkným pastelovým barvám. Nikdy se nechlubil něčím po čem nešel :). Pokud však rozumím komentáři onoho binárního kódu :-D .... pak kritizoval podobnost her. Vidíš pár minut někde v části v lese a si ztoho paf jak moc to je okopírované. Halo 3 taky měla první misi v prasle někde a pk si povětšinou běhal jinde. Máš hold krátkozrakej pohled předpokládám že PC only player.
          • No ja taky ani nič nekritizujem, len som sa snažil objasniť čo sa binárny kód snažil povedať. A musím povedať, že som dohral všetky časti Halo a neskutočne som sa u toho bavil.
            • Od půlky to byla reakce na binární kód :) ne na tebe, pokud si to tak pochopil tak se omlouvám a uvádím to na pravou míru. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit