Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Red Dead Redemption ?! .. nemohli mi udělat větší radost ^^,
  • BLACK OPS NEJELPSI STRILECKA? Delaj si p*del? :D vzdyt to byla naprosta nuda!
    • To jo, ale ani me nenapada, jaka jina FPS letos vysla...
      No i Singularity by si zaslouzi vyhrat mnohem vic.
      • osobne jsem letos moc FPS nehral a prijde mi ,ze ani jich moc nevyslo ,alespon o cem vim.Ale z tech co jsem hral ,tak Stalker COP,Metro 2033 a i ten halo reach jsou podle me mnohem lepsi fps.ale to je muj osobni nazor a nikomu ho samozrejme nevnucuju :-D
    • taky to nechapu,asi mam naprosto odlisny vkus a predstavu o dobre FPS nez vetsina soucasne hracské populace(viz pro me nepochopitelne prodejni cisla poslednich 2 COD her),nebo to hraci kupuji jen kvuli tomu ,ze to je COD a vsichni rikaji jaka to neni super hra.Jinak si to proste vysvetlit neumim :-D
      • odpoved je jednoducha mulitplayer. bez originalni hry nejde temer hrat a jelikoz to je to nejlepsi na te hre, proto ty vysoka prodejni cisla. ja sam si cod kupuju a singl sem dohral snad u prvnich trech dilu. u tech poslednich sem to po par hodinach vypnul. FPS roku, no nevim jinou strilecku sem letos nehral. pokud nepocitam mass efect, ale to je pry zase RPG :D posledni ktera me zaujala bylo far cry 2 a crysis, ale to uz sou zase stare kousky.
  • Že se zrovna Tricia Helfer v té krátké kampani ani na chvíli nepřestane mlýt pantem.... (nemyšleno jako urážka, herečku mám rád, ale moc dialogových scén tam neměla). "Cenu" měla dostat spíše Yvonne Strahovski za ME2, kde (díky propůjčení i své tváře a těla) jsou na ní opravdu vidět nějaké emoce a dialogů s ní je tam fůra (dabing je áčkový).
    • eee...ked uz sme v ME2 tak to mal dostat ten manik co daboval Mordina Solusa *1* *5*
    • Ten dabing taky nechapu. Nehral jsem teda ani Spidermana, ani Starcraft, ale z videi to voice-actingem teda kdovijak neoslnilo.
      Verim ze i tady je nejlepsi Red Dead Redemption - co predvadi treba West Dickens nebo i posahanej Seth a tisic dalsich, tomu se muze aspon vzadelene porovnavat opravdu jen par vyjimek...
    • přesně yvonne to měla dostat ta měla v ME2 dialogu spoustu a to samí se týká mužského dabingu
  • Podle výsledků to vidim tak, že taky udělám nějaké Game Awards a vyhlásím nej hry...
    • sleepless
      Do toho :)
      • Podpora od samoztného šéfredaktora....paráda:)))
  • podle me nejlepsi hra ps3 nemela byt rozhodne god of war 3 !
    • Proč?
  • jediný co z toho nechápu je jak mohl vyhrát neil patrick harris cenu za dabing, když soutěžil proti martinu sheenovi z me 2 a nebo tomu chlápkovi co nadaboval Johna Marstona z red dead, jestli ste to vo vejkendu viděli, tedy video game awards tak víte že to byl pouze nájezd na trapný vtip o spidermanovi, to sem fakt koukal, jediný dobrý na tom byly trailery a téměř v žádném se neobjevil gameplay, jsem čekal že aspoň v Batmanovi se něco objeví ale nic, ale jsem rád za ty hry co oznámili
    • resistance 3 měl gameplay
  • noze, povedzte mi konecne, v com bolo ME1 prepracovanejsie rpg ako v ME2, ked vo vzajomnej interakcii s postavami bolo ME2 este prepracovanejsie...o to v rpg ide...a nie o to, ze tam nebolo mako, ten, kto si kupil zberatelsku, mal tank )), ci menej oblekov alebo upgradov...v mass effect 1 si clovek mohol v polovici hry ci aj skor kupit naj oblek a bolo po probleme, k tomu 2 ci 3 upgrady stitov o 110% a bol si Rambo ))) O tom je rpg, nevedel som, myslel som, ze o vzajomnej interakcii s postavami a to bolo v ME2 prepracovanejsie.
    • Problém je možná v tom, že ty definuješ RPG podle toho, co ti naservíruje EA/Bioware. Jenže jsou tady i jiný studia, která vytvářejí RPG víc podle starýho vzoru. Bethesda, CD Projekt a spousta dalších. Ty naštěstí nedělají RPG, ve kterých najdeš "jen" interakci postav (ME2), ale i nějaké ty statisitky atd.
      • claymen
        Ale otázkou je, který vzor je správný a který špatný, jestli v rpg (všichni víme co ta zkratka znamená) jde víc o hraní postavy a interakce s ostatními postavami, nebo o personifikaci postavy různými statistikami, samozřejmě neříkám, že je jedno lepší než druhé, určitě se najdou lidi, kteří mají rádi to a ti zas ono, proto je dobře, že vznikají oba druhy rpg, ale jenom proto, že ME není podobný rpgčkům, která vznikala dávno a proto není rpg je stejné jako kdybyste řekli, že GURPS, nebo Střepy snů nejsou rpg, protože tam nemáš milion statistik jako v D&D, nebo Stínu meče.
        P.S.: to je ale dlouhá věta, co? :D
      • ja si definuju RPG podle sebe
        a proste me sice bavi statistiky a tak, ale RPG typu dragon age, baldurs gate atd me nikdy nebavilo, protoze mam rad akci
        mam radsi akcni RPG (diablo2, mass efect 1 i 2)
        u ME1 chybel pocit te akcnosti, protoze tam byl debilni system strelby a kryti, ale zas v ME2 se to prehouplo moc do TPSka
        je to RPG, ale doufam, ze u ME3 se pouci a udelaj perfektni kombinaci RPG a TPS
        • staricke diablo II je vice RPG jak vsechny "RPG" hry soucastnosti. presto ho vetsina lidi zarazuje do kategorie akcni. tak jak by se pak oznacili dnesni hry? mass efect 2, gothic 4 rpg pro dementy? 3D akce s nepatrnym rpg prvkem. docela se divim, ze v minulosti se nestalo RPG hrou roku GTA san andreas :D
      • ...ve kterých NEnanjdeš "jen"...
  • a ze naj RPG Mass Effect 2 :D to je uz ina prca
    • A co je pro tebe RPG? Vylepsovani statistik? Jenom tahovy boje? Ne, pro me je RPG roleplay a toho mi ME2 nabidlo vic, nez spousta veci, ktere se za RPG vydavaji...
      • To by mě zajímalo v čem. Renegade / Paragon systému který je naprosto otřesně udělaný, jak zjistí každý kdo jen tupě nekliká modrou či červenou možnost? Nebo Shepardův dialog který je v určitých ohledech naprosto úděsně napsaný? Buď je z něj rameno na kterém se může vybrečet celá galaxie, nebo to je totální bastard. Co takhle něco pro nás s přesvědčením Chaotic Good? Co takhle nedávat do hry checky na renegade/paragon skore ktere je prakticky nemožné udělat pokud člověk jede skutečně roleplay který zmiňuješ a nekliká pouze jednu barvu odpovědí .....

        ME 2 je velice dobrá hra, ale jako RPG to takový klenot opravdu není.
      • napr Divinity 2 datadisk bol lepsi ako Mass Effect alebo Drakensang ... ME nesaha ani po clenky Deathspank
        • Aha, takze ti o roleplay nejde, jen o ty statistiky. Protoze jak mam Drakensang rad, tak skutecneho roleplaye tam mnoho nebylo. Je to ale smutne, ze se pojem RPG takhle zdegeneroval. Kdysi pro to, co mas rad, existoval vyraz dungeony a mnohem lepe vystihoval jejich podstatu. Drakensang je dobry dungeon, ME2 je dobre RPG.
          • no tak ME je potom akcna adventura a nie rpg
            • nemozem na tvoju odpoved reagovat tak to dam sem... ja to vravim toplko ze v RPG zalezi na statistikach na tom ako sa bude dej odohravat dalej ... ide o razhosnutia ktore by si mohol sprarvit ked by sim al vyssie charizmu alebo nieco ine jednoducho mas na vyber tvorit svoj pribet o tom je ROLEPLAY ty len omielas to ze ideo pribeh hej ide ale ty donho nezasahujes tak ako by to v RPG malo byt hadam sa uz chapeme... ja viem co je roleplay hral som kopu krat draci doupe alebo staci si kuknut nekedy zarytich LARPistov
            • Ctes vubec co tu pisu? Nebo nerozumis pojmu roleplay? Protoze jsem se od tebe nedocetl zadny argument, pouze vypady, ktere nejsou nicim podlozene. Ze stokrat zopakujes nejake tvrzeni, to z nej jeste pravdu neudela.
              Pokud nemas co rici k celemu konceptu o nemz mluvim, tedy roleplayi, coz je zaklad RPG a ne nejake statistiky, neztracej tu ani muj, ani svuj cas.
      • hej hej lepsi roleplay bol v starcraft 2
      • správně, aspoň jeden dobrý názor
    • tjn s rpg to moc spolecneho nema,ale hra to byla dobra,alespon pro me
  • nejlepsi strilecka COD?co na to rict :-D....radsi nic :-D
    • podle me to je dobra volba....co jineho by tam mohlo byt ???
      • pro me osobne treba Stalker COP,Metro 2033,halo reach
    • ty asi nevis co je rpg?? mass effect 2 to rozhodne neni..mass effect 2 se priblizuje spis gears of war
      • gears??? děláš si srandu??? Prosím kolik let ti je? Já tipuji tak 15 max. . No to je jedno, ale nevím tedy, co podle vás je RPG? Diablo? TL? DS? DA? aha a ME2 není akční RPG? Já si myslím, že je to RPG jak vyšité s dech beroucím příběhem a postavami. Takže pánové a dámy děkuji, ale prosím vás některé vaše komentáře si radši schovejte.
        • Diablo? TL? DS? DA?

          Do tech nerypej - to jsou taky akcni rpg (krom DA, to je nudne RPG)
          ME2 je akcni RPG, ale to nevylucuje z RPG zony i ty dalsi vyjmenovane hry

          RPG je obrovsky pojem, stejne jako strategie, do kterych muzes nsazet RTS, tahovky i budovatelske strategie...
      • lol a ja snad nekde tvrdil opak?nauc se cist nez se zacnes do nekoho navazet :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit