Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Tohle chci do Gran Turisma!
  • "Vozy značky Caldari budou lépe pracovat s technologií od stejné firmy, například jejími pověstnými railguny."

    Krásná věta! Příště by to aspoň mohl zkontrolovat někdo, kdo tomu rozumí.
    • Jo jo, taky me to bouchlo do oci. Priste si to nechte zkontrolovat treba Lukasem ten to hral co se nekdy v podcastu zminoval.

      Caldari sou ciste missile frakce. a Hbyridni Railguny patri do Gallentske republiky

      At zije Gallente :)
      • No čistě na rakety rozhodně nejsou, viz Harpy.
    • Hmm, je pravda že Caldari není firma, ale frakce a railguny mnohem víc sluší Gallente. Ale což, nezasvěcenec tohle ze screenu nevyčte.
      • Proto píši "Příště by to aspoň mohl zkontrolovat někdo, kdo tomu rozumí"

        To nebylo myšleno jako urážka...aspoň ne přímo. A Caldari je stát. :3
  • Hm ... jako vím že je to v budoucnosti, ale i tak mi to připadá nějaký šedivý a sterilní ...
    • No jo, ve válkách se běžně používá duhová kamufláž. ^^
      • ok šedivá je fajn, ale ta sterilita tam je :-) ... chtělo by to víc jako špíny atd.
        • Stejně to ještě dost možná budou celé překopávat. CCP neprosluli zrovna stabilními směry vývoje.
  • Lawliet
    nějak si nemužu pomoct ale ty 2 auta/buginy si moc podobny teda nejsou čekal bych že ve hře bude vypadat jako na tom artworku v dnešní době ale vymodelovat misto madla jen díru(pokud ne jen kus tmavé textury) no prominte ...
    • Třeba to ještě dodělají... nebo ne. Není to první zkušenost s konzolemi pro CCP? S tou omezenou pamětí to musí být vopruz.
  • parada.. vzdycky jsem si v onlinovce pral ridit batmobile :D
  • Zas jen konzole :(
    Docela mě to mrzí, nevypadá to zle.
    • Hairy_Ass
      Je to zvláštní. EVE Online je docela hardcore PC online hra a oni její akční doplněk hodí na konzole. *15*
      • Kdyz se nad tim zamyslis,tak to zase tak zvlastni neni. Treba uz jen z duvodu ze prumerny hrac EVE ma dva accounty a kdyby mohl hrat i DUST,tak verim ze by vetsina velkych corp delala tu ''pozemni '' praci sama a nikoho by nenajimala. Tudiz by to vsechno tak nejak do sebe prestalo zapadat.
        Nicmene i me mrzi ze to na PC nebude. Vypada to totiz velmi dobre.
    • Asi tak. Jako, že EVE jde velkým obloukem kolem mě, tohle bych si velice rád zahrál, škoda, že je to jen pro toastery :(.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit