Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je spousta lepších modů, nechápu, proč píšete zrovna o tomto. ano, má skvělý level-design, ale obsahuje přestřelené náběhy a je až nepříjemně tmavý. rozhodně doporučuji spíše I Hate Mountains, Blood Track nebo Detour Ahead.
  • Popripade nekdo prosim vlozte funkcni link ,stahoval jsem to asi z 6-7 ,ale vsechny nesly rozbalit ,byly poskozene. Dekuji
  • Funguje to nekomu ?
    • mě teda v pohodě ;)
  • Co znamená "zhrzený sentiment"?
  • 5irp373
    Nevi nekdo jak je to s tou "Cabin in the woods" mapou? Jestli to teda nebyla jenom fama.
  • No a nějakej link kde to stáhnu? Na steamu je odkaz jen na nějakej PC Gamer
    • Jo...ono to tam je moddb
  • tak to nechci nestahuju nic neoficialniho *10* moje pravidlo *4*
    • Kori
      Nesmysl. Už jsem hrál hodně modů do L4D, spoustu z nich doporučovaných od samotného Valve. Navíc se dají jednoduše extrahovat pomocí instalátoru (pokud mně paměť nešálí).
      • já osobně spíš počkám na integraci Workshopu, která je za rohem. To pak bude všechno ještě snažší ;) <3
        • Nevyhoda neoficialnich map je, ze tam clovek na publicu malokdy najde nekoho, s kym hrat (pokud nema partu kamosu). A s botama je L4D o nicem
  • "Hrát budete za čtveřici původních hrdinů z L4D2"
    No nevím jak vy, ale já tam vydím postavy z L4D 1
    • sleepless
      Samozrejme, sry za upis.
      • No výborně, konečně se mi pánové z games.tiscali začali omlouvat bylo načase.
        • Já být tebou, tak se omluvím společnosti za hrubku století a tou je:
          "No nevím jak vy, ale já tam vydím postavy z L4D 1" ..... vYdíš asi dobře že :)

          Nechápu jak někdo chce po někom omluvu za přepsání - upsání se, když sám napíše takovou zhovadilost. To je vrchol pánové
          • Lawliet
            *15* true
        • Veskoslav
          Bože.....Proč by se ti měli omlouvat zrovna tobě šášulo? Tolikrát jsi psal takové sračky, že by ses spíše měl omlouvat ty jim, že Tě ještě nezablokovali. Navíc není jejich povinost se omlouvat, spíše jejich slušnost, že to přiznají.
          • Mužou mě kdykoliv zkusit zablokovat a taky to mnohokrát udělali, ale ať se pak nedíví že nevyhrajou křišťálovou lupu.
            • Teď když se mi omluvily ještě zvážím jesti jim ho nedám. Možná příště
            • Veskoslav
              Že jim debill jako ty nedá hlas? Dej si ho idnes a podobným sračkám;)
  • pekny ale proc se to nestahne samo pres steam ?
    • Protože to je mod (neoficiální)?
      • Já sem teda taky prve myslel že to je ofiko přez steam ,ale neva už píšu kamošoj sms at už stahuje :D. Zas budu zítra v praci jak zombie :) (nevyspalej)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit