Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to myšleno jako skutečná hra nebo jenom jako nějaká reklamní hříčka ? V podstatě se tam nedá nic moc dělat.
  • To radšej endless space
    • nevím co si mám o tom myslet... nějak mi ani ten vizuální kabátek nesedl a celkově koncept... nevím, Endless space, má své kouzlo, tady mi přijde vizuální stránka příliš jednoduchá... p.s nezdá se vám že ty lodě mají přemrštěný dostřel?
  • kdybyste chteli hrat neco podobného, tak nedávno jsem náhodou na netu narazil na star trek mod do civilizace 4, ktery je pry velice dobrý. jestli o tom víte tak sry *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=iIFI3NJA4no
  • Ten screen na první pohled vypadá jak Normandy zaparkovaná v Citadele *1*
  • ucho
    Fajn, jedna čárka doplněna. Ale správně by měla být čárka i před "a báli jste se zeptat".
    Jinak jestli má jít o parafrázi Woodyho Allena, tak by tam mělo být "ale" (Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat).
    • Pred a nejde čiarka. Vráť sa do základnej školy.
      • ucho
        Podívej se na tu větu jako na celek. Možná pomůže, když tu větu trochu upravím:
        Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Batmanovi a Supermanovi, a báli jste se zeptat!

        To, že se před "a" nepíše čárka, platí pouze v určitých případech. Je však velmi mnoho případů, kdy se tam píše. Tady by prostě čárka před "a" být měla...
      • Ty radsi taky. Slovenstina neni cestina...
    • Já jsem kliďas a většinou jenom čtu a nereaguju, ale je fakt, že takové individuum, jako jsi Ty, to už člověka popíchne. Takový chytráčky úplně zbožňuju.. "ucho".. za ucho bys zasloužil, to je fakt.. Jednu? Raději dvě a více ;)
      • ucho
        Zvláštní doba. Člověk upozorňuje na nedostatky a lidi by ho za to ještě mlátili :D
      • Pise nekdo kdo ma nick, ktery evokuje nacisticke nemecko *1*
  • ucho
    "Vše co jste chtěli vědět o Sid Meier’s Starships a báli jste se zeptat"

    čárky
    • Výborně, studente. Z hnidopišství máte za jedna.
    • to uz je tiscali tak nezazivne ze se tu resi jen gramarnazi ? *15*
      • ucho byl nekolikrat naprosto rozcupovan v diskusi radovymi trolly, tak se zameril na snazsi obeti *5*
      • He7he
        háčky, čárky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit