Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Who's clearly evil because he has V in his name a talks with a British accent
    Somehow all the important persons surive
    If someone dropped them off some jatpacks, they might stand a chance, but really, what are the odds of that happen? ... OOH MYY GOOOD ... JATPACKS, SONNN!!
    Tohle se mi tam líbilo nejvíc *1* *1*
  • MUHAHA, Super. Shodou náhod jsem se o víkendu koukal na ostatní videa a jsou podobně vtipné - hodte do vyhledávače ign in 5 minutes a najde to - Bioshock, StarCraft, Halo... Jedno vtipnější než druhý:).
    • Jo jo, BioShock je super: Strange lighthouse in the middle of the ocean with ancient submersible inside? Oh hell, why not?! *1*
  • MrSanta
    Skvělé video, moc jsem se pobavil *1*
  • Teda já nikdy osobně Killzone nehrál, ale co jsem pochytil kolem univerza na Killzone.wikia, tak zde není přesně vytyčen rozdíl mezi "dobrou" a "správnou" stranou vzhledem ke hráči. Naopak prý to jsou samotní lidé Helghanu ( jestli to lidé ještě jsou ), kdo byl v počátcích utiskován a kdo byl vyhnán z jiné planety a tedy právo, že oni se v téhle válce převážně jen brání, či berou zpět to, co původně patřilo jim, je spíše na jejich straně. To, že hrajete za vojáky jiné aliance a vnímáte sebe jako armádu, která je v právu, to už je klasické pojetí, ale pravda může být někde jinde. Ale blíže by o tom mohl povykládat větší znalec této značky. :)
    • ales.smutny
      Je pravda, že ve hře je spousta narážek na to, že Helghan byl do své svízelné situace (splodiny, mrtvý ekosystém) spíš vmanévrován a pak se na ně všichni vykašlali. Na druhou stranu, stejně to vždy končí mrtvolou s červenými brýlemi :) Osobně jsem tak nějak vždy trochu s Helghasty sympatizoval, nepřišlo mi to jako zcela černobílé rozdělení typu Gears of War.
  • ROFLMAO je nekde takovych videi vic? :o)
    • KIMCID
      youtube
      • Aha... to neznam...
  • Njn zase USA vs Evil :)) , kdyby to bylo tak i v reálu. V reálu je USA evil *5*
  • Zduvodneni ze vudce helghastu je zly protoze mluvi britskym prizvukem me dostalo :D
  • Achjo, z toho videa to vypada zas jako dalsi superuberdobro proti strasne zlejm plesatejm nackum lol. Jak nekoho takovy storylajny muzou bavit.
  • jo taky sem cucel :). akorat sem nevedel pokud sem rozumel spravne
  • Smejdi, udelat z klasicke skodarny bulharsky auto, ze se nestydi
    • nadruhou stranu, mozna to je i dobre :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit